Arama Logo

Galatasaray'dan Almanya'da dev transfer görüşmesi
5
GORETZKA İÇİN SOMUT ADIM

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da yeni gündem Leon Goretzka transferi. Orta sahaya takviye doğrultusunda uzun süredir çalışmalarda bulunan Sarı- Kırmızılılar, 6 ve 8 numaralı pozisyona 1 veya 2 takviye birden yapacak. Şampiyonlar Ligi’nde ilerlemek isteyen ve kadrosunu güçlendirmek adına gözü karartan Cim Bom, Goretzka konusunda daha somut adımlar atmaya başladı.

GORETZKA İÇİN SOMUT ADIM
4
ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN

Şampiyonlar Ligi’nde ilerlemek isteyen ve kadrosunu güçlendirmek adına gözü karartan Cim Bom, Goretzka konusunda daha somut adımlar atmaya başladı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN
3
ALMANYA'DA DEV GÖRÜŞME

Erden Timur sonrası yurt dışı transfer operasyonlarını üstlenen İbrahim Hatipoğlu ve Cenk Ergün, Almanya’da Bayern Münih yetkilileri ile masaya oturdu. Bu toplantı öncesi Goretzka’nın menajeri ile yapılan görüşmenin de olumlu geçtiği öğrenildi.

ALMANYA'DA DEV GÖRÜŞME
2
BAŞKANDAN TAM YETKİ

Bayern’in satış listesine koyduğu 29 yaşındaki orta sahanın talibi çok. Bu nedenle Alman devi kapıyı yüksekten açarken, Hatipoğlu ve Ergün ikilisinin pazarlıkları sürdüreceği öğrenildi. Başkan Dursun Özbek, ikiliye tam yetki verdi.

BAŞKANDAN TAM YETKİ
1
HER İHTİMAL DÜŞÜNÜLDÜ
Sarı-Kırmızılılar yaz transfer döneminde bu seviyede 1 veya 2 oyuncuya ciddi bir bütçe ayırmış durumda. Ancak Goretzka girişiminin olumsuz sonuçlanması ihtimaline karşı Galatasaray cephesinde alternatif isimlerle de temaslar devam ediyor. [Fanatik]
HER İHTİMAL DÜŞÜNÜLDÜ