Arama Logo

Galatasaray'da yönetim, futbolcular için kesenin ağzını açtı!
5
G.SARAY KESENİN AĞZINI AÇTI

Galatasaray’da yönetim kalan 7 maç için önemli bir karar alırken, kesenin ağzını açacak, her mücadele için özel prim verecek. Sarı-kırmızılı idareciler bu hamleyle futbolcuların motivasyonunu yükseltmeyi hedefliyor.

G.SARAY KESENİN AĞZINI AÇTI
4
ELİNİ CEBİNE ATIYOR

Galatasaray’da kritik maçlar öncesinde yönetim önemli bir adım atarken, kesenin ağzını açtı. Trendyol Süper Lig’de kalan 7 hafta için motivasyonu üst düzeye çıkarmak isteyen idareciler, elini cebine atma kararı aldı.

ELİNİ CEBİNE ATIYOR
3
ÖZEL PRİM KARARI

Fenerbahçe’nin önünde liderlik koltuğunda oturan ve bu avantajını kaybetmeyerek sezon sonunda kupayı kaldırmak isteyen sarı-kırmızılı takımda kalan her karşılaşma için özel prim verileceği bildirildi. Başkan Dursun Özbek böylece şampiyonluk yolunda oyuncuların konsantrasyonunun sağlanması talimatı verdi.

ÖZEL PRİM KARARI
2
KAFADA SORU İŞARETLERİ KALMAYACAK

Florya’da bir taraftan yapılan iyileştirmeler ve yeni kontratlarla sarı-kırmızılı futbolcuların kritik maçlar öncesinde kafasında soru işaretleri oluşmamasını sağlayan idareciler, diğer taraftan ise 7 karşılaşma için uygulayacağı özel prim ile motivasyonu da yukarı çıkarmak istiyor.

KAFADA SORU İŞARETLERİ KALMAYACAK
1
BÜTÜN TEDBİRLER ALINACAK

Ayrıca yine oyuncu maaşlarının zamanında yapılmasına da dikkat edileceği ve herhangi bir gecikmenin yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınacağı belirtildi. Bu hamleler ile yönetim oyuncuların sahadan başka bir şey düşünmemesini sağlayacak, futbolcuların tek düşüncesi alınacak galibiyetler olacak. [Milliyet]

BÜTÜN TEDBİRLER ALINACAK