Arama Logo

Galatasaray'da transfere EURO 2024 engeli
5
EURO 2024 ENGELİ

Galatasaray’da yeni sezon öncesi transferin şifreleri belli oldu. Başkan Dursun Özbek’in yeni gelecek isimlerin kampa yetişmesini istediği, buna karşın özelikle yeni başlayan Avrupa Futbol Şampiyonası nedeniyle planlanan tarihte rötar olabileceği öğrenildi. [Nevzat Dindar/Milliyet]

EURO 2024 ENGELİ
4
HEDEF ORTA SAHA VE SAĞ BEK

Sarı-kırmızılı kulübün patronu Özbek’in teknik kadronun isteği doğrultusunda orta saha ve sağ bek transferinin hemen bitirilmesi talimatını verdiği belirtildi.

HEDEF ORTA SAHA VE SAĞ BEK
3
EURO 2024 İŞLERİ ZORLAŞTIRDI

Özbek’in ilk yurt dışının kampının başlayacağı 9 Temmuz’a kadar iki nokta atışının gerçekleştirmenin planladığı bildirildi. Özbek’in bu konuda kararlı olmasına karşın özellikle Avrupa Şampiyonası’nın başlaması nedeniyle gelişmelerin istenen hızda gerçeklemenin zor olduğu vurgulandı.

EURO 2024 İŞLERİ ZORLAŞTIRDI
2
BEKLEYİŞE GEÇİLDİ

Galatasaray'ın takip ettiği birçok ismin EURO 2024’te bulunduğu ve bu nedenle bu isimlerin durumunun ilerleyen günlerde netleşeceği ifade edildi.

BEKLEYİŞE GEÇİLDİ
1
CENK ERGÜN RAPOR HAZIRLIYOR
Galatasaray’da Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün oyuncu temsilcileri ve kulüpleriyle yaptığı ilk tur görüşmeleriyle kapsamlı bir rapor hazırladığı ifade edildi.
CENK ERGÜN RAPOR HAZIRLIYOR