Arama Logo

Galatasaray'da orta saha operasyonu: Ya Hojbjerg ya Goretzka!

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ: Lucas Torreira'nın yanına çok güçlü bir isim transfer etmeye kararlı olan Galatasaray, bugün Leon Goretzka'nın menajeriyle tekrar bir araya gelecek. Listedeki diğer isim olan Pierre-Emile Hojbjerg için de görüşmeler olumlu ilerliyor. Ancak Danimarkalı oyuncu, EURO 2024'ten sonra masaya oturmak istiyor.
5
G.SARAY'DA TRANSFER HAREKATI

Şampiyonlar Ligi’nde ilerlemek isteyen ve bu doğrultuda orta sahaya çok güçlü bir isim takviye etmeyi planlayan Galatasaray, listedeki çok sayıda aday arasından 2 oyuncu üzerinde odaklanmış durumda.

G.SARAY'DA TRANSFER HAREKATI
4
YA HOJBJERG YA GORETZKA

Bütçenin önemli bir kısmını Torreira’nın yanına alınacak oyuncuya ayıran Sarı-Kırmızılılar, Bayern Münih’ten Leon Goretzka veya Tottenham’dan Pierre-Emile Hojbjerg’den birini renklerine bağlamayı hedefliyor. Almanya’da transfer üssü kuran Galatasaraylı yöneticiler, operasyonu bu merkezden yönetip, zaman zaman İtalya ve İngiltere’ye geçerek temaslarda bulunuyor.

YA HOJBJERG YA GORETZKA
3
OYUNCU SICAK BAKINCA...

Özellikle de Bayern’in satış listesine koyduğu Goretzka ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İbrahim Hatipoğlu ve Cenk Ergün ikilisi, 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun menaceriyle bugün tekrar bir araya gelecek. Bayern’de senelik 10 milyon Euro civarında net gelir elde eden Alman futbolcunun yıllık ücreti cep yaksa da ilk kurulan temasın pozitif geçtiği, görüşmelere son şeklinin bugünkü toplantıda verileceği öğrenildi.

OYUNCU SICAK BAKINCA...
2
BEKLENTİSİ ÇOK YÜKSEK

Ancak Goretzka’nın bonservisiyle ilgili de bazı soru işaretleri var. Galatasaray, bu konuda oyuncunun menacerinin Bayern’le anlaşmasını istiyor. SarıKırmızılılar’ın gözden çıkardığı rakam ise 10 milyon Euro civarında. Alman basını, Münih devinin 30 milyon Euro gibi bir beklentiye sahip olduğunu ileri sürmüştü. Sarı-Kırmızılılar bonservis pazarlığında aceleci davranmamaya kararlı.

BEKLENTİSİ ÇOK YÜKSEK
1
BONSERVİS İÇİN DEVREDE

Leon Goretzka ile eş zamanlı olarak görüşülen diğer isim, Pierre-Emile Hojbjerg. Şu sıralarda Danimarka Milli Takımı’yla EURO 2024’te müthiş bir performans sergileyen 28 yaşındaki futbolcu, kontrat detaylarını masaya yatırmak için, “Turnuvadan sonra görüşelim” mesajını gönderdi. Galatasaraylı yetkililer beklemeye geçerken, bir yandan da oyuncunun kulübü Tottenham’la bonservis pazarlıklarına nokta koymaya çalışacak. (Fanatik)

BONSERVİS İÇİN DEVREDE