Arama Logo

Fred, kulaklarını tıkadı: "Bir yere gitmem"

Fenerbahçe'nin dinamosu Fred, hakkında çıkan transfer dedikodularına kulaklarını tıkadı. Özellikle Suudi Arabistan'dan cazip teklifler aldığı ve ayrılacağı söylenen Brezilyalı yıldız, "Fenerbahçe'de mutluyum ve seneye de buradayım" dedi.
5
FRED, KULAKLARINI TIKADI
Fenerbahçe'nin 'olmazsa olmaz' oyuncularından Fred, hakkında çıkan transfer dedikodularına kulaklarını tıkadığını söyledi.
FRED, KULAKLARINI TIKADI
4
AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR
Özellikle Suudi Arabistan ekiplerinden menajeri aracığılıyla cazip teklifler alan Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmediğini kesin bir şekilde ifade etti. Yıldız oyuncu, sarı-lacivertli formayla büyük hedeflere odaklandığını söyledi.
AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR
3
"BANA GELEN TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİR"

"Fenerbahçe'de olmaktan gurur duyuyorum" paylaşımı yapan Fred, menajerine de "Bana gelen teklifleri geri çevir" talimatını verdi.

\
2
"TARAFTARI MUTLU ETMEDEN GİTMEM"

Sarı-Lacivertli takımla 2027'ye kadar sözleşmesi bulunan Fred, "İstanbul'da olmayı ve Fenerbahçe'de oynamayı seviyorum. Küçük oğlum burada doğdu. Taraftarımızla aramızda özel bir bağ var. Onları mutlu etmeden bir yere gitmek istemiyorum" diye konuştu.

\
1
BU SEZON NE YAPTI?

33 maça çıkan Fred, bu karşılaşmalarda 3 gol atarken, 8 de asist yaptı. Fenerbahçe, puan kayıplarının çoğunu Fred'in sakat olduğu dönemde yaşadı. (Türkiye)

BU SEZON NE YAPTI?