Arama Logo

Fernando Santos'tan veda sonrası ilk açıklama!
4
BEŞİKTAŞ'TA SANTOS'A VEDA

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, yolların ayrıldığı teknik direktör Fernando Santos'a veda etti.

BEŞİKTAŞ'TA SANTOS'A VEDA
3
SANTOS'UN SÖZLERİ

Santos, "Beşiktaş’ı çok sevdik. Beşiktaş’ı izlemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Kulüpteki ve tesisteki tüm personel güler yüzlü ve cana yakındı. Bunu hiç unutmayacağız. Burada olmak hepimiz için çok güzeldi. Herkese çok teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

SANTOS'UN SÖZLERİ
2
BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde;

"Başkanımız Hasan Arat, Eski Teknik Direktörümüz Fernando Santos’la Vedalaştı

Başkanımız Hasan Arat, Tüpraş Stadyumu’ndaki makamında eski teknik direktörümüz Fernando Santos ile yardımcılarını ağırladı.

Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul ile Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kadir Kılıç’ın da yer aldığı buluşmada Başkanımız Hasan Arat, Kulübümüze hizmetleri nedeniyle teşekkür ettiği Santos’la yardımcılarına bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi."

BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI
1
KAP'A BİLDİRİLDİ

Öte yandan Beşiktaş, Fernando Santos'un ayrılığını KAP'a bildirdi. Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Sayın Fernando Manuel Fernandes Da Costa Santos'un sözleşmesi 14.04.2024 tarihi itibariyle karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur." denildi.

KAP'A BİLDİRİLDİ