Arama Logo

Fernando Santos'a olay sözler!
6
FERNANDO SANTOS GÜNDEM OLDU

Beşiktaş'ın Fernando Santos ile yollarını ayırması deneyimli hocanın ülkesi Portekiz ve daha önce görev yaptığı Polonya'da da gündem oldu.

FERNANDO SANTOS GÜNDEM OLDU
5
"POLONYA'DA DAHA ÇOK KALMIŞTI"

Polonya basınında Santos için yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı;

"Fernando Santos kovuldu! Polonya'da bile daha çok kalmıştı. Tecrübeli teknik adam, Polonya milli takımıyla yaşadığı başarısız maceranın ardından bu kez Beşiktaş'ta başarısız oldu."

\
4
"GİDEREK ARTAN SORUNLARI VAR"

"Beşiktaş'ta uzun süre çalışamadı. Fernando Santos kovuldu. Deneyimli antrenörün uzun süre bir yerde çalışma konusunda giderek artan sorunları var. Portekizli, Boğaz'da üç aydan biraz fazla zaman geçirdi, ancak başarılı olamadı. Türkiye'deki dönemi, geçen sene çalıştırdığı Polonya milli takımına kıyasla neredeyse beş ay daha kısa sürdü."

\
3
"SADECE 3 AY GEÇİRDİ"

Fernando Santos'un ülkesi Portekiz basınında ise şu ifadelere yer verildi: "Portekiz milli takımının eski teknik direktörü Türk kulübünde sadece üç ay geçirdi; Son beş haftadaki iki beraberlik ve üç yenilgi bardağı taşıran son damla oldu ve Beşiktaş'taki görevine son verildi."

\
2
"KÖTÜ SONUÇLARIN ARDINDAN..."

"Ocak ayında Türk kulübüyle sözleşme imzalayan Fernando Santos'un ayrılığı duyuruldu. Kararın nedenleri veya ana hatları açıklanmadı ancak bu gelişme üst üste gelen kötü sonuçların ardından geldi."

\
1
"YOLUN SONU GELDİ"

"Beşiktaş'ta Fernando Santos için yolun sonu geldi. Eski Portekiz milli takımı teknik direktörü, takımı üst üste beş maç kazanamayınca Türk kulübü tarafından kovuldu."

\