Arama Logo

Fenerbahçe'ye Emir Ortakaya piyangosu!
5
EMİR ORTAKAYA PİYANGOSU

Fenerbahçe'nin önemli bir yetenek olarak gördüğü ve Gençlerbirliği'nden kadrosuna kattığı Emir Ortakaya'da çok önemli gelişmeler yaşanıyor. İzmir temsilcisi Göztepe'ye kiralanan ve halihazırda burada en çok forma giyen isim olan Emir için Avrupa kulüpleri sıkı takipte.

4
CİDDİ BONSERVİS BEKLENİYOR

18 yaşındaki başarılı savunmacı için Avrupa ekipleri uzun zamandır analizler yapıyorlar ve ciddi bonservis miktarlarını göze alıyorlar.

3
AVRUPA DEVLERİ TAKİPTE

Olimpik Lyon, Marsilya, Southampton ve Newcastle United'ın yakından takip ettiği oyuncu için sezon sonunda Fenerbahçe'nin kapısı çalınabilir! Güncel piyasa değeri 500 bin euro olan Emir, kiralık olarak forma giydiği Göztepe'de ciddi anlamda kendisini ispatladı.

2
2027 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Fenerbahçe ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan genç futbolcu için 10 milyon euro bandında bonservis bedeli bekleniyor! İstanbul ekibinde ve Süper Lig'de hiç forma giymeden Avrupa yolcusu olacak gibi görünen Emir için ayrıca Gençlerbirliği detayı da var! Ankara ekibi, oyuncunun olası transferinden %20'lik pay alacak.

1
İZMİR'DE FARK YARATTI

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen Göztepe'de en çok forma giyen isim olan Emir Ortakaya, istikrarlı oyunu ile takımın bel kemiği olmuş durumda. Bu sezon toplam 25 maça çıkan genç savunmacı, tam 2213 dakika sahada kaldı. (Akşam)