Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe, kanat transferinde sona yaklaştı!
5
YÖNETİM, İŞİ UZATMAK İSTEMİYOR
Fenerbahçe, Diego Perotti'nin sakatlığı sonrası kanat transferine yönelmişti. Yönetim, bu işi uzatmadan bitirmek istiyor.
4
İLK PLAN OSAYI-SAMUEL'Dİ AMA...
İlk plan, yeni sezon için anlaşma sağlanan Bright Osayi-Samuel'in bonservisini şimdi almaktı. Ancak kapıyı 750 bin Pound'dan açan İngiliz ekibi, Fenerbahçe'nin 400 bin Pound'luk teklifine inmedi.
3
B PLANI IDRISSI OLDU
Sarı-Lacivertliler de hemen B planını devreye sokarak Sevilla'lı Oussame İdrissi'ye yöneldi. 24 yaşındaki kanat oyuncusunun sezon sonuna kadar kiralanması için tarafların büyük ölçüde anlaşma sağladıkları kaydedildi. Sözleşmede satın alma opsiyonu bulunacağı ancak bunun zorunlu olmayacağı öğrenildi.
2
FENERBAHÇE'YE YEŞİL IŞIK YAKTI
Sevilla'da istediği kadar süre alamayan İdrissi de Sarı-Lacivertliler'e yeşil ışık yaktı. Eğer QPR ile yapılacak son görüşmeden de sonuç çıkmazsa, Faslı yıldızın İstanbul'a gelerek imzayı atacağı belirtildi.
1
SON HAFTALARDA KULÜBEYE MAHKUM KALDI
Yıldız futbolcu, sezon başında Alkmaar'dan Sevilla'ya 12 milyon Euro'ya transfer oldu. Ancak 24 yaşındaki kanat oyuncusu özellikle son haftalarda kulübeye mahkum kaldı ve hiç süre alamadı.