Arama Logo

Fenerbahçe'de son karar Dzeko'da
5
DZEKO'NUN KADERİ KENDİ ELİNDE

Fenerbahçe’de seçimin ardından gözler transfere çevrilirken, Edin Dzeko geleceğini kendi belirleyecek. Suudi Arabistan’dan teklifler alan yıldız forvetin satılması halinde sarı-lacivertliler önemli bir gelir elde edecek. Tecrübeli futbolcu takımda kalsa bile daha hızlı bir golcü alınacak

DZEKO'NUN KADERİ KENDİ ELİNDE
4
GELECEĞİ BELİRSİZ

Fenerbahçe’de Ali Koç’un tekrar başkan seçilmesinin ardından şimdi gözler gidecek-kalacak isimlere çevrildi. Sarı-lacivertli takımda geleceği belirsiz isimlerden birinin de Edin Dzeko olduğu öğrenildi.

GELECEĞİ BELİRSİZ
3
FENERBAHÇE ZARAR ETMEYECEK

Yönetimin son kararı ilk sezonunda Süper Lig ve Konferans Ligi’nde toplam 45 maça çıkan ve 24 gol, 4 asistlik bir performans ortaya koyan tecrübeli futbolcuya bıraktığı bildirildi. Her iki olasılıkta ise sarı-lacivertlilerin zarar etmeyeceği ortaya çıktı.

FENERBAHÇE ZARAR ETMEYECEK
2
SUUDİ ARABİSTAN EKİPLERİ İSTİYOR

İlerlemiş yaşına rağmen hala üst düzey bir performans gösteren Dzeko’yu isteyen takımlar ise çok fazla. Özellikle Suudi Arabistan’dan teklifler alan yıldız forvet, bunlardan birini kabul ederse sözleşmesi devam ettiği için Fenerbahçe kasasına iyi bir bonservis koyabilecek.

SUUDİ ARABİSTAN EKİPLERİ İSTİYOR
1
KALIRSA DA TAKVİYE
Tecrübeli futbolcu Türkiye’de kalmak istese bile sarı-lacivertli idareciler daha hızlı ve ceza sahası içinde daha aktif olan bir forveti kadrosuna katacak. Böylece daha güçlü bir forvet hattı kurulacak. [Milliyet]
KALIRSA DA TAKVİYE