Arama Logo

Fenerbahçe'de müthiş kenetlenme!
7
FENERBAHÇE'DE BAYRAM HAVASI

Fenerbahçe'de adeta bayram havası yaşanıyor, takımın yeni sezona sorunsuz girmesi için gereken adımlar tek tek atılıyor.

FENERBAHÇE'DE BAYRAM HAVASI
6
İLK İMZA MOURINHO

Tek hedefi yeni sezonda şampiyonluk olan sarı-lacivertli takımda ilk olarak Portekizli dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho’ya imza attırıldı. Dünya futbolunda marka bir ismin gelişi bütün futbolcuları hem hırslandırdı, hem mutlu etti.

İLK İMZA MOURINHO
5
CAMİA KENETLENDİ

Futbolcuların yanında camianın da tamamen kenetlenmesi gerekiyordu, bunun için de gereken adımlar hafta sonunda yapılan Seçimli Olağan Genel Kurul’da yapıldı.

CAMİA KENETLENDİ
4
6 YIL SONRA BULUŞTULAR

Aslında gergin başlamıştı kongre fakat bu hemen son buldu. Önce Ali Koç, 'Ben Fenerbahçe için son altı yılı unutmaya razıyım' diyerek Aziz Yıldırım’a zeytin dalı uzatmasına Yıldırım’dan cevap gecikmedi. İkili gece geç saatlerde altı yıl sonra ilk kez canlı yayında buluştu.

6 YIL SONRA BULUŞTULAR
3
BİRLİKTE KÜRSÜYE ÇIKTILAR

Yakalanan olumlu havanın sonuç ne olursa olsun pazar günü de devam etmesi gerekiyordu, öyle de oldu. Koç-Yıldırım ikilisinin oy verme işlemi tamamlandıktan sonra kürsüye gelip beraber objektiflere poz vermesi camianın da kenetlenmesini sağladı.

BİRLİKTE KÜRSÜYE ÇIKTILAR
2
AZİZ YILDIRIM'DAN MESAJ

Ali Koç karşısında seçimi kaybeden Aziz Yıldırım pazartesi bir mesaj yayınladı. Başkan Koç’a görevinde bir kez daha başarı dileyen Yıldırım, "Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun" dedi. Yıldırım’ın mesajı şöyle devam etti:

AZİZ YILDIRIM'DAN MESAJ
1
"DAİMA DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ"

"Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız. Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle." [Milliyet]

\