Arama Logo

Fenerbahçe'de Jose Mourinho etkisi! Ekibi boş durmadı
5
EKİBİ HER ŞEYİ HAZIRLIYOR

Fenerbahçe’de Jose Mourinho şu anda İstanbul’da olmasa bile fırtına gibi esiyor. Portekizli çalıştırıcının ekibi tesislerde her şeyi hazırlarken, kamp programının da netleşmesi sarı-lacivertli takımda her şeyin sistemli bir şekilde ilerlediğini gösterdi. [Milliyet]

EKİBİ HER ŞEYİ HAZIRLIYOR
4
İSTANBUL'DA OTELDE KALACAK

Mourinho da 20 Haziran’da kolları sıvayacak. Yıldız çalıştırıcının İstanbul’da otelde yaşayacağı ve ailesinin sürekli Türkiye’de kalmayacağı öğrenildi. Mourinho’nun bunun yanında geçen sezonun ikinci yarısında takım çalıştırmaması nedeniyle dinlendiği, artık tam anlamıyla sadece Fenerbahçe’nin başarısına odaklandığı ortaya çıktı.

İSTANBUL'DA OTELDE KALACAK
3
DİNLENMİŞ HALDE BAŞLAYACAK

Sarı-lacivertli takımda yönetimin de imza töreninde taraftarın ilgisinden de çok memnun kaldığı öğrenilen Jose Mourinho’nun dinlenmiş bir halde göreve başlayacak olmasını büyük bir artı olarak gördüğü öğrenildi.

DİNLENMİŞ HALDE BAŞLAYACAK
2
"TATİL BİTTİ" MESAJI

Portekizli çalıştırıcının da önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı ‘Tatil bitti’ paylaşımı da hem futbolcuları hem de taraftarı heyecanlandırdı.

\
1
TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Mouriho konusunda hiçbir sorun yaşamayan ve kamp döneminin netleşmesiyle yönetim de sadece transfere odaklandı. Hızlı bir adım atıp hata yapmak istemeyen sarı-lacivertli idareciler listedeki birçok isimle görüşerek şartlarını öğreniyor.
TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR