Arama Logo

Fenerbahçe'de, 3 oyuncunun bileti kesildi
5
KARARLAR ALINIYOR

Avrupa defterini kapatan Fenerbahçe'de büyük üzüntü yaşanırken, yönetim ve teknik heyet şampiyonluk için takımı ayakta tutmaya çalışıyor. Bir yandan gelecek sezonun kadro planlaması konusunda harekete geçen kurmaylar, mevcut oyuncularla ilgili kararlar almaya başladı.

KARARLAR ALINIYOR
4
3 İSMİN BİLETİ KESİLDİ

Önümüzdeki senenin kadrosunda düşünülmeyen 3 oyuncu ile yolların ayrılması bekleniyor. İşte o isimler ve yaşanan gelişmelerin detayları:

3 İSMİN BİLETİ KESİLDİ
3
İNGİLTERE'YE DÖNÜYOR

Ara transfer döneminde Lazio'ya gitmeyi reddeden Ryan Kent sezon sonunda İngiltere'ye geri dönecek. Kent ile Championship'ten bazı takımlar ilgileniyor. Bu takımlardan biri de Hull City.

İNGİLTERE'YE DÖNÜYOR
2
MENAJERİ ÇAĞRILDI

Yaz transfer döneminde adı Trabzonspor'la da anılan Miha Zajc ile sezon başında sözleşme yenilenmişti. Ancak Sloven oyuncunun performansı eleştiri alıyor. Futbolcunun menajeri İstanbul'a çağırıldı. Oyuncuya kulüp bulunması istenirken bulunamadığı takdirde sözleşmesi feshedilecek.

MENAJERİ ÇAĞRILDI
1
BREZİLYA'DAN TALİBİ VAR
Fenerbahçe'de sakatlıktan başı bir türlü kurtulmauan ve sezon başında yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapatan Luan Peres'i, Palmeiras istiyor.
BREZİLYA'DAN TALİBİ VAR