Arama Logo

Fenerbahçe büyük oynuyor! İşte Mourinho'nun listesi!

Fenerbahçe'de genel kurul bitti, yeniden başkan seçilen Ali Koç ve ekibi transferde yıldız yağdırmak için kolları sıvadı. Başkan Koç, “Şampiyonluk sözü vermemize gerek kalmayacak bir kadro kuracağız” dedi, Acun Ilıcalı, “3-4 dünya yıldızı ve Mourinho ile başarı gelecek” sözleriyle taraftarı heyecanlandırdı. Sarı-Lacivertliler’in listesinde öyle isimler var ki taraftarın iştahını kabartan cinsten... İşte Fenerbahçe'nin peşinde olduğu yıldızlar...
8
SIRA GELDİ TRANSFERE!

Fenerbahçe'de önce dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho imzayı attı, ardından tüm gözler seçimli genel kurula çevrildi. Özellikle transferler için kongrenin bitmesi bekleniyordu. Ali Koç, Aziz Yıldırım’a karşı yarıştığı seçimi kazanarak 3. başkanlık dönemine başladı. Şimdi sıra, taraftarların sabırsızlıkla ve heyecanla beklediği transfer çalışmalarına geldi.

SIRA GELDİ TRANSFERE!
7
'GELİYORUZ!'

Kongre öncesi Başkan Koç, “Şampiyonluk sözü vermemize gerek kalmayacak bir kadro kuracağız. Transfer için isimler belli” ifadelerini kullanmıştı. Yönetici Acun Ilıcalı ise, “Geliyoruz, hem de büyük geliyoruz! 3-4 dünya yıldızı ve Mourinho ile başarı gelecektir” demişti.

'GELİYORUZ!'
6
BÜYÜK HAYAL: LEWA

Fenerbahçe’de hedef, en az Mourinho kadar ses getirecek isimleri kadroya katmak. Yönetimin en büyük hayalinin, Robert Lewandowski’ye Çubuklu formayı giydirmek olduğu öğrenildi.

BÜYÜK HAYAL: LEWA
5
ŞANSI ARTIYOR

Polonyalı gol makinesine imza attırmak hiç kolay değil. Ancak yönetim tüm imkanlarını zorlamaya kararlı. Barcelona, finansal sorunları nedeniyle 130 milyon Euro’luk satış yapamazsa, yeni sezonda birçok yıldızını La Liga için kadroya yazamayacak. Bu durum, Fenerbahçe’nin şansını biraz da olsa artırıyor.

ŞANSI ARTIYOR
4
FELIX DE LİSTEDE

Öte yandan Kanarya’nın gündemindeki Joao Felix de geçen sezon kiralık oynadığı Barça’da kariyerine devam etmek istiyor.

FELIX DE LİSTEDE
3
YAKIN TAKİP

Ancak şu anki ekonomik durum nedeniyle bunun gerçekleşmesi hiç de olası görünmüyor. Yönetim bir yandan da bonservisi Atletico Madrid’de bulunan Felix’i yakından takip ediyor.

YAKIN TAKİP
2
DÖNMEK İSTİYOR

Sarı-Lacivertliler’e bir güzel haber de Suudi Arabistan’dan geldi. Jose Mourinho’nun imza atmaya hazırlandığı dönemde Sadio Mane’nin adı Fenerbahçe ile anılmaya başlamıştı. Birçok kaynak, Senegalli yıldızın Al-Nassr’dan ayrılıp Avrupa’ya dönme kararı aldığını ileri sürdü.

DÖNMEK İSTİYOR
1
MOU ÇOK İSTİYOR

Al-Nassr’ın da Luiz Diaz, Bernardo Silva gibi yıldızları transfer etmek için bu ayrılığa onay verdiği belirtildi. Yeni sezonda daha hızlı bir oyun oynatmayı planlayan Jose Mourinho’nun, Mane’yi çok istediği iddia edildi. (Fanatik)

MOU ÇOK İSTİYOR