Arama Logo

Fenerbahçe Antrenmanı (25 Haziran)
42
HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde kampa giren Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını taraftarlara açık yaptığı antrenmanla sürdürdü.

HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR
41
TARAFTARLARDAN BÜYÜK İLGİ

Serkan Acar Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapan sarı-lacivertliler, teknik direktör Jose Mourinho yönetiminde idmana çıktı. Çalışmayı izleyen taraftarlar, futbolculara ve Mourinho'ya tezahüratlarıyla sevgi gösterisinde bulundu.

TARAFTARLARDAN BÜYÜK İLGİ
40
TARAFTARA ALKIŞ

Isınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular, iki gruba ayrılarak yarı sahada top kapma, pas ve pres çalıştı. Dar alanda taktik ağırlıklı çalışan sporcular, yarı sahada çift kale maçla idmanı tamamladı.  Antrenmanın bitişiyle taraftarların bulunduğu alana gelen Mourinho ve futbolcular, tezahüratlara alkışlarla karşılık verdi, forma ve tişört imzaladı. Öte yandan, tesislerde taraftara açık kısımda kurulan Fenerium tırı yoğun ilgi gördü.

TARAFTARA ALKIŞ
39
MOURINHO'NUN PAYLAŞIMI

Jose Mourinho, antrenmanın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Portekizli teknik adam, açıklamasında, "Medya ve Fenerbahçe aiesi için açık antrenman. Çocuklar sıkı çalışıyor." ifadelerini kullandı.

MOURINHO'NUN PAYLAŞIMI
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25