Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim, Caner Erkin transferinden vazgeçti

Galatasaray'da yeni sezon transfer çalışmaları sürüyor. Teknik Direktör Fatih Terim, sol bek pozisyonu boşta olan Caner Erkin’in transferinin yerine adayını belirledi.




7
SARACCHI'NIN YANINA KARAR
Galatasaray’da sol bek için alternatif çalışması sürüyor. Teknik Direktör Fatih Terim sol bek pozisyonu için Saracchi’ye alternatif olacak ismi de belirledi (Milliyet/Nevzat Dindar)
6
SÜLEYMAN LUŞ PLANI
Fatih Terim, boşta olan Caner Erkin’e verilecek yıllık 8-10 milyon liranın kulübe ek yük getireceğini düşünerek genç futbolcu Süleyman Luş'a şans verme kararı aldı.
5
A TAKIMA ALIYOR
Geride bıraktığımız sezon UEFA Gençlik Ligi’nde 6 maçta forma giyen ve yine Türkiye U-19 Elit Ligi’nde 20 maçta oynayan Süleyman Luş’un gelişiminden memnun olan Terim’in 19 yaşındaki futbolcuya A Takım kadrosunda yer vermeyi planladığı öğrenildi.
4
OZAN KABAK ÖRNEĞİ

Takımı gençleştirme operasyonunu çerçevesinde hareket eden ve Emin Bayram’dan sonra Süleyman Luş’u kazanmak isteyen tecrübeli teknik adamın böylece ekonomik yönden de kulübün rahatlamasını arzu ediyor.

3
MALİYETİ FAZLA GELDİ
Yaşanan bu gelişmelerin ardından Caner'in kararı da merak ediliyor. Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Caner'in yeni harcama limitleri sonrası ne yapacağı bilinmiyor. A Milli oyuncuya yurt dışından da teklifler olduğu belirtiliyordu
2
YENİ KONTRAT ALACAK
Galatasaray ile sözleşmesi 2021’de sona erecek olan Süleyman Luş ile önümüzdeki günlerde uzun süreli yeni bir kontrat yapılacağı belirtildi.
1
HEDEF İYİ PARA KAZANMAK
1.78 boyundaki genç futbolcunun patlama yapması ve sarı-kırmızılı kulübün Ozan Kabak örneğinde olduğu gibi iyi paralar kazanması hedefleniyor.