Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim: "Ben rahatım! Siz de rahat olun"

Şampiyonluk için pes etmeyen G.Saray, 40. haftada karşılaşacağı Beşiktaş’ı yeneceğinden emin. Kartal'ın 6 puan gerisinde olan sarı-kırmızılılarda Fatih Terim oyuncularına, "Ben rahatım, siz de rahat olun. Dengeleri değiştirebiliriz" sözleriyle güven aşılıyor. Derbiyi düşünen futbolcular da "Puan farkı 3" diyerek kendilerini motive ediyor
5
TERİM'İN ŞAMPİYONLUĞA İNANCI TAM

Lider Beşiktaş'ın 6 puan gerisinde olan Galatasaray'da taraftarlar umutsuzluğa kapılsa da Fatih Terim'in şampiyonluğa inancında bir azalma söz konusu değil!

4
TERİM, FARKIN KAPANACAĞINI DÜŞÜNÜYOR

Sabah'tan Mehmet Özcan'ın haberine göre; Takımına güvenen ve bir yıl sonra Florya'nın kapısını medya mensuplarına açarak bunu gösteren Terim, puan farkının kapanacağını düşünüyor.

3
"BEN RAHATIM! SİZ DE RAHAT OLUN"

F.Bahçe'nin Malatya'da takılmasıyla ilk plan gerçekleşti. İmparator özel görüşmeler yaptığı oyuncularını, "Ben rahatım, siz de rahat olun! Bu ligin dengelerini değiştirmek elimizde. Beşiktaş'ı da yeneriz. Biz kazanmaya başlayalım, neler olacağını hep birlikte göreceğiz" sözleriyle motive ediyor.

2
"BEN YENİ BİR SLOGAN BULURUM"

Beşiktaş'la Türk Telekom Stadı'nda bitime 3 hafta kala oynanacak derbiyi dikkate alan Florya'daki herkes "Puan farkı 3" diyerek şampiyonluğa konsantre oldu. Terim, daha önce de "Biz yarışta kalalım. Şampiyonluk için yeni bir slogan bulurum" mesajını vermişti.

1
BU SEZON TERİM'SİZ 6. MAÇ

PFDK'nın verdiği 2 maçlık cezası Tahkim Kurulu'nda onanan Fatih Terim, Hatay'dan sonra Karagümrük karşılaşmasını da tribünden takip edecek. Bu sezon Terim'in saha kenarında olmadığı 5 maçta 2 galibiyet-1 beraberlik-2 yenilgi karnesine sahip Galatasaray'ı kulübeden yardımcı antrenör Levent Şahin idare edecek.