Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı, "Sebebi Fatih Terim'dir"
6
TERİM'E SERT ELEŞTİRİLER
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati'nde Galatasaray gündemini değerlendirdi.
5
TERİM HER ŞEYDEN ŞİKAYETÇİ
İstanbul'un bu kadar karlı gününde o zemini tutmak büyük başarı. Beşiktaş'ı kutlarım. Etebo'yu getir buraya şu pencereyi falan kapatamaz. Geçen hafta ne dedim, Luyindama oynarsa Galatasaray bu maçı kaybeder dedim mi demedim mi? İki golün birisi ikram, bir savunma oyuncusu topu nasıl ıskalar bilemiyorum, ikincisi ikram etti.
4
SEBEBİ FATİH TERİM'DİR
Fatih Terim Beşiktaş'a kendi eliyle getirdi verdi. Dün bu maçı Beşiktaş'a getirip ikram eden bizatihi Fatih Terim'dir. Bundan da en ufak üzüntü ve pişmanlık duymadığını dün gösterdi."
3
TOPLAM BİR ÖMÜR
Bence Fatih Terim'i bu noktaya getiren toplam bir ömürdür, hayattır. Fatih Terim milli takımdan kovulmuştu. Kebapçı baskını, davalar, şunlar bunlar. Galatasaray bir can simidiydi. Allah var iyi değerlendirdi. İki şampiyonluk geldi.
2
HER ŞEYLE KAVGA EDİYOR
Fatih Terim şimdi her şeyle kavga ediyor. Dün sahadaki takımlara baktığınızda Galatasaray mı daha fazla harcamış, Beşiktaş mı? Senin altında 500 beygirlik bir araba var, yola çıkmışsın, rakiplerin 300 beygirlik falan. Sonra bana 1000 beygir vermediniz vs.
1
ADINI FATİH TERİM KOYACAĞIM
O forvetlere atılmamayı ben mi öğreteceğim? Senin her maç bir forvetin atılıyorsa, ben bunlara neyi öğretemiyorum, bir onu düşün. Para bulursam Ayvalık'ta bir yer bulup zeytin dikeceğim. Zeytinyağı üreteceğim, ismini de Fatih Terim koyacağım. Çünkü her şeyde üste çıkıyor."