Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan derbi değerlendirmesi
9
ERMAN TOROĞLU'NUN DEĞERLENDİRMESİ

Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi sahasında 3-0 mağlup ettiği maçı A Spor'da değerlendirdi.

ERMAN TOROĞLU'NUN DEĞERLENDİRMESİ
8
"ŞAMPİYON OLACAK GİBİ OYNADI"

İkincilik, üçüncülük çok fark eder. Şampiyon olursan çok farklı ama bakıyorum Galatasaray takımı bu maçı alırsa şampiyon olacak havasında oynadı.

\
7
"BAŞAKŞEHİR YEDEKLERLE OYNADI"

Bu takım bir hafta idman yapacak ve Başakşehir'e karşı çıkacak. Başakşehir-Adana Demirspor maçını 3-2 yendi Başakşehir ve birçok as oyuncusunu oynatmadı.

\
6
ARDA GÜLER ELEŞTİRİSİ

Arda Güler tamam da senin biraz kalçan kalkmış. İyi oyuncusun da 40 metreden şut çekmeye, atmalara başlama. Seni Avrupa'da bir anda silerler. Avrupalılar bu tarz adamları hiç sevmezler. Bütün yaptığın sütü bir tekmede devirirsin.

ARDA GÜLER ELEŞTİRİSİ
5
KALEYİ ÇOK İYİ SAVUNUYORLAR

Galatasaray'da giren çıkan oyuncular çok iyi. Kalelerini çok iyi savunuyorlar. 90 dakika bugün hiç görmedim. Allah'tan hava sıcaktı. Ya soğuk olsaydı. Muslera'yı anlattığımızda maçın ne olduğu ortaya çıkıyor. Kamerada hiç görmedim bu adamı ben. Top hiç arkadaşlarından kendilerine gelmedi. Muslera'yı hiç görmedik. Allah'tan hava sıcak yoksa soğuktan zatürre olurdu.

KALEYİ ÇOK İYİ SAVUNUYORLAR
4
ARADA DAĞLAR KADAR FARK VAR

Jorge Jesus aşağa indi. Okan Buruk yükselerek sezon sonuna geldi. Geçen seneki Galatasaray ile bu sezonki Galatasaray arasında dağlar kadar fark var. Düşme hattına gidiyordu düşünebiliyor musunuz? Başkan, yönetim hatta çaycısına kadar emek var. Yönetim takımın aynasıdır.

ARADA DAĞLAR KADAR FARK VAR
3
ERDEN TİMUR ARADI

Erden Timur bugün telefon açtı bana. Kendisi benimle görüşmek istedi. Herkese açığım, konuşurum herkesle. Bakalım buluşacağız herhalde.

ERDEN TİMUR ARADI
2
"MANCINI, BURUK'U ARAMIŞTIR"

Zaniolo inanılmaz bir hareketle, futbol aptallığı yaptı ve atıldı. Okan Buruk bugün sahaya çıkardı ve oynattı. Çok da iyi oynadı. Zannediyorum ki Mancini Okan Buruk'u aradı, 'Hocam beni kırma bu Zaniolo'yu derbide oynat' dedi diye tahmin ediyorum. İtalya'da söyleneceklerdir 'bu adamın nesi var niye alıyorsun' diye. İşte gösterirler bugünkü oyununu.

\
1
"İNANILIR GİBİ DEĞİL"

Fenerbahçe'nin puan verdiği takımlara bak. Biri düştü, diğeri can çekişiyor. İnanılır gibi değil gerçekten. Fenerbahçe'de gelecek sezon ne olacağı belli değil. Başakşehir de yenip kupayı alırsa ne olur? Ali Koç gitsin de Fenerbahçe'yi kim alacak. Bu para olayını kim karşılayacak.

\