Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Beşiktaş şampiyon oldu"
10
ERMAN TOROĞLU'NUN SÖZLERİ
Beşiktaş'ın Hatayspor ile oynadığı mücadeleyi Erman Toroğlu, A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Toroğlu'nun sözleri...
9
"RAKİPLER TAKIM GÖRSÜNLER"
Beşiktaş hakikaten bu sene iyi futbol oynadı, dört büyüğe baktığımda Beşiktaş sonuna kadar hak etti. Saha çamurmuş, yan basmış, yok kuralmış falan hepsi hikaye. Beşiktaş bu kadar önemli maçta nasıl oynuyor, görsünler.
8
"DOPİNG BEYİNLERİNDE"
Futbolculuk hayatımda doping almadım ama doping almış oyuncular karşısında oynadım, Beşiktaş takımına doping versen ters tepebilirdi bugün ama bunların aldığı doping hap falan değil, bunlar dopingi beyinlerine kazımışlar, 11 futbolcu aynı beyinden düşünüyor. Türkiye şartlarına göre çok üst düzey top oynadılar.
7
"KÖTÜ OYNAYAN YOK"
Son maçlarda N'Koudou da tuhaf, nasıl bir top oynadı ki Beşiktaş'ta kötü oynayan yok. Sergen'e helal olsun, bu kaleciye güvendi ve Türk futboluna kaleci kazandırdı, bugün 2 kritik müdahalesi var.
6
"ŞAMPİYON OLDU ARTIK"
Beşiktaş lig şampiyonluğunu sonuna kadar hak etti. Rakipleri saha çamur, oyun kuralı ihlali falan derken işi götürdü. Bence iş bitti, Beşiktaş şampiyon oldu, şampi falan değil.
5
"HAKEMLER DEVREYE GİRER Mİ?"
Bundan sonra hakem kardeşlerimiz devreye girer mi, tayinler ona göre olur mu? Uçaktan indim 8-10 telefon geldi, ne oluyor falan dedim herkes Adana Demirspor maçını konuşuyor, bana neler anlattılar.
4
"MAÇ EN İYİ İDMAN"
Antrenmanı hafif yapıp, maçtan maça oynuyor Beşiktaş, en iyi idman maçtır. Maçta kendini zorlarsın, yüzde yüz mücadele etmeye mecbursun. Antrenmanda gol atsa dalga geçersin iyi attın falan diye, maç öyle değil, en ciddi idman maçtır. Fenerbahçe ve Galatasaray'ı, o kötü iki takımın futbollarını izledikten sonra ki Sergen yedek kulübesine baksa kimi sokacağım diyor, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yedeklerinden çıkan oyuncu şampiyonluğa oynar.
3
"40 YILLIK BEŞİKTAŞLI GİBİ"
Beşiktaş takım olarak iyi oynuyor. Josef geldi, 40 yıllık Beşiktaşlı gibi, tam bu takımın oyuncusu oldu. Beşiktaş'ta oyuncular baya hamur olmuşlar.
2
"TRANSFER HAVASINA GİRMİŞLER"
Hatayspor'da oyuncular transfer havasına girmişler, o havaya girince topu yandan falan oynarsın, gözükeyim dersin, basmazsın, arkadaş alsın ben oynayayım dersin, böyle olursun, yamulursun, ilk yarı 5 yersin. Biraz fazla yükselmişler, bu kadar çıkmayacaksın, futbol kabul etmez.
1
"HASTA RUHLU İNSANLAR VAR"
1 Mayıs Emek Bayramı. Beşiktaş bugün 7-0 kazandıysa emeğinin karşılığını aldı. Hatay'ın yediği goller şaibeliymiş diyen hasta ruhlu insanlar var, inanamıyorum!