Sporx Extra Arama Logo

Emre Kocadağ: "Hakemler Beşiktaş'ı oynatmamaya çalıştı"
6
BEŞİKTAŞ'TA HAKEM TEPKİSİ
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Alanyaspor'u 3-0 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. İşte Emre Kocadağ'ın sözleri...
5
"HER ŞEYİ YENECEK GÜÇTEYİZ"
Alanyaspor ligin iyi takımlarından biri, güzel bir zeminde, güzel havada, güzel bir maç oynadık. Eksik oyuncularımız vardı Kasımpaşa maçında. Bugün itibariyle çok az antrenmanla varını yoğunu veren oyuncularımız oldu, onları yürekten kutluyorum. Direkten dönen toplar var, baskılı oyun ve güzel galibiyet. Beşiktaş, iyi oynarsa, kendi oyununu oynarsa, her şeyi yenecek güçte, bugün de bunu göstermiş olduk.
4
"OYNATMAMAYA YÖNELİK BİR YÖNETİM"
Bundan sonra Erzurum deplasmanı var, sonra yoğun bir fikstür bizi bekliyor. Lider olarak devam ettiğimiz ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz. Beşiktaş, ayağa top oynatan ve 3. bölgede çok oynayan bir takım. Haftalar boyunca hakem konuşmak istemiyoruz ama bugün de Beşiktaş'ı oynatmamaya yönelik bir yönetim vardı. Kazanıyor olmamız, bunu görmediğimiz anlamına gelmez. 3. bölgede yoğun pas yapan ve oynayan bir takımın haftalardır penaltı alamaması ayrı bir konu. Taraftarımız, camiamız inanmaya devam etsin, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.
3
"ABOUBAKAR HAZIR OLUNCA DÖNECEK"
Erzurum deplasmanında Aboubakar'ın olması için sağlık ekibimiz çalışıyor. Sağlık ekibi de ilerleyen dönemlerde daha sağlıklı dönmesi için çalışma yapıyor. Ne zaman hazır olursa o zaman dönecek. Cenk Tosun da bugün aratmadı. Kadromuz sakatların dönmesiyle gayet geniş. Kulübe de geniş, eksikleri yaşamayacağız diye düşünüyorum.
2
"ATIBA İSTERSE DEVAM EDER"
Atiba büyük karakter, önemli bir değer. Futbol oynama isteği varsa Beşiktaş'ın kapısı ona zaten açık. İstanbul'da ailesi ve kendisi de mutlu, inşallah daha sonra da Beşiktaş'ta olacaktır.
1
"CENK FEDAKARLIK YAPTI"
Cenk Tosun ile maç öncesi konuştuk, neredeyse antrenman yapmadan, fedakarlık yaparak sahaya çıktı, golünü de attı. Teşekkür ediyoruz, bizi yalnız bırakmadı ve iyi performans gösterdi.