Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu'nun şifresi: Kahveci!
7
EMRE BELÖZOĞLU'NUN ŞİFRESİ: KAHVECİ

Fenerbahçe'nin yeni hocası Emre Belözoğlu, son dakikada bir sürpriz yaşanmazsa kadroda başka değişiklik düşünmüyor

6
TEK DEĞİŞİKLİK OLACAK

Sabah'ta yer alan habere göre; Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, bugün sarılacivertlilerin başında ikinci resmi maçına çıkacak. Kanarya'nın 11'inde, 1-0 kazanılan Denizlispor, maçından farklı olarak tek değişiklik yapılması bekleniyor. Belözoğlu'nun, Sinan Gümüş'ün yerine ilk 11'de İrfan Can Kahveci'yi görevlendireceği gelen bilgiler arasında. Genç teknik adamın, İrfan Can'ın sonradan dahil olduğu Denizli maçındaki performansından hayli memnun kaldığı öğrenildi.

5
90 DAKİKALIK SEVİYEYE GELDİ

İrfan'ın sakatlık sonrası yaşadığı hastalığın etkilerini de tamamen atlatmasının ardından fiziksel olarak 90 dakikalık seviyeye geldiği bildirildi. 25 yaşındaki milli oyuncu, Belözoğlu'nun hücumdaki jokeri olacak.

4
ZAMAN ZAMAN YER DEĞİŞTİRECEK

Maça 10 numara pozisyonunda başlayacak olan İrfan'ın zaman zaman Pelkas zaman zaman da Valencia ile yer değiştirerek çizgiye de ineceği bildirildi.

3
BAŞKA DEĞİŞİKLİK YOK

Sarı-lacivertlilerin kadrosunda başka bir değişiklik yaşanması beklenmiyor.

2
FENERBAHÇE'DE NE YAPTI?

Antalyaspor maçı ile F.Bahçe kariyeri başlayan İrfan Can, o karşılaşmada son 23 dakika oyuna girdi. Konyaspor'a karşı 31, G.Birliği mücadelesinde 33 dakika oynadı. Beşiktaş derbisine 11 başlayıp 58 dakika sahada kaldı. Denizlispor mücadelesinde son 27 dakika görev aldı.

1
FENERBAHÇE'NİN MUHTEMEL 11'İ