Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Elvir Balic'ten derbi yorumu
7
ELVIR BALIC'TEN DERBİ YORUMU

Elvir Balic, Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 0-0 sona eren derbiyi Tivibu Spor ekranlarında yorumladı.

6
"DAHA FARKLI BEKLİYORDUK"

Gerçekten bu akşam daha farklı bir derbi bekliyorduk. Kalite, oyun, taktik anlamında... Maalesef güzel bir maç olmadı. Maç başlarken Fenerbahçe biraz daha baskılı başladı.

5
"KAYBETMEME ADINA BİR MAÇ"

Beşiktaş çok fazla riske girmedi ilk yarıda. Oyunu geride kurarken bile hiç risk girmedi. Kaleden uzakta oynamak istediler. Çok fazla uzun paslı bir futbol vardı. İki takım da birbirini iyi analiz etmiş. Taktiksel bir maça dönüştü tamamen. Daha çok defansif ve kaybetmeme adına bir maç oldu.

4
"SÜREKLİ UZUN PAS WEGHORST"

Fenerbahçe hep oynadı maçta ama hep yüksek topla çıktılar. Beşiktaş savunma arkası toplara çok yoğunlaştı. Beşiktaş, sürekli uzun pasla Weghorst'u oynatmaya çalıştı. Gustavo Henrique, o topların hepsini aldı.

3
"İYİ OLAN HÜCUMCU YOKTU"

Genel anlamda oyuncu performansı olarak 'Bu çok iyiydi' diyebileceğiniz hiç hücumcu yoktu. Maçın oyuncuları hep defansif oyunculardı. Bu bir gerçeği gösteriyor. Bu derbi kargaşa içinde, birebir bireysel bir şeyler göremedik. Ghezzal girdikten sonra biraz heyecanlandı maç. Gerçekten kalite anlamında çok düşük bir maç izledik.

2
"BEŞİKTAŞ RİSK ALMADI"

Beşiktaş, Fenerbahçe'yi oynatmamak adına oynadı daha çok. Rizikolu oynamadılar. Fenerbahçe üstüme gelmesin dedi. Fenerbahçe oynayamadı. Hücum anlamında Fenerbahçe de etkisizdi.

1
"JESUS İLK DEFA TEMKİNLİYDİ"

Jorge Jesus'u ilk defa temkinli ve kontrollü gördüm.