Arama Logo

Dursun Özbek'ten transfer açıklaması!
6
DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şampiyonluk kutlamaları sonrası açıklamalarda bulundu.

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA
5
"NAKIŞ NAKIŞ İŞLEDİK"

Çok güzel bir maç oynandı. Cumhuriyetin 100. yılında birlik ve bütünlük içinde nakış nakış işleyerek şampiyon oldu. Başından bugüne kadar büyük emek vardı. Buradan oyunculara teknik kadroma, yönetim kuruluma herkese teşekkür ediyorum. Bize inandılar, güvendiler. Hep birlikte bu sonuca ulaştık. Geçen sezonki sonuç bize hiç yakışmamıştı. Galatasaray'ın geçen seneki kötü performansından sonra buraya gelmesini kabul edemedi rakip takımlar.

\
4
"HERKESİ KUTLUYORUM"

Herkesi kutluyorum Önümüzde zor bir transfer dönemi başlıyor ve arkasında da Şampiyonlar Ligi'nde zor elemeler oynayacağız. Taraftarlara güzel oyunu izlettirmek için uğraşıyoruz. Daha önce de söylemiştim ikinci, üçüncü bellidir diye.

\
3
ICARDI İÇİN AÇIKLAMA

Icardi sevgisini gördünüz. Herkesin çok sevdiği son derece beyefendi ve büyük bir golcü. Galatasaray'da kalması için çalışmalarımızı yapıyoruz. Erken konuşmadan bütün gücümüzle uğraşıyoruz. Zaniolo çok kuvvetli bir golcü, Galatasaray'a uzun süre hizmet edecektir. Umarım hayırlı olur.

ICARDI İÇİN AÇIKLAMA
2
TRANSFER AÇIKLAMASI

Biz Galatasaray taraftarı ve camiasını mutlu edecek, Avrupalı yabancı takımları yenmek üzere takım kurduk. Bu seneki transfer döneminde daha iddialıyız çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Galatasaray her sene orada olması gereken bir kulüp. Transfer politikamızı ona göre belirledik.

TRANSFER AÇIKLAMASI
1
ŞAMPİYONLUĞA ÖZEL PARA
Galatasaray'ın 23. şampiyonluğu hayırlı olsun. bundan sonra önümüzde Avrupa var. Avrupa'da mücadele edecek çok kuvvetli bir takım kurmak istiyoruz. Daha önce de çalışmalarımıza başlamıştık. Buradan darphaneye teşekkür ediyorum. Şampiyonluk hatıra paraları basıyoruz. bu sene Galatasaray için bastılar. 1905 tane basılacak. Herkesin bu koleksiyondan edinmesine çağrı yapıyorum. Cumhuriyetin 100. yılında kazanılmış bir şampiyonluk. Bundan sonra 200. yıl var. Artık biz bunu görür müyüz, görmez miyiz bilmiyorum.
ŞAMPİYONLUĞA ÖZEL PARA