Arama Logo

Douglas Luiz'den Alisha Lehmann itirafı!
39
DOUGLAS LUIZ İLİŞKİLERİNİ ANLATTI

Aston Villa forması giyen Douglas Luiz, kulübün kadın futbol takımında forma giyen Alisha Lehmann ile ilişkisi hakkında konuştu.

DOUGLAS LUIZ İLİŞKİLERİNİ ANLATTI
38
"GAYET NORMALİZ"

Lehmann ile normal bir ilişkileri olduğunu söyleyen Luiz, "İnsanlar ünlü bir çift gibi olduğumuzu söylüyor ama biz gayet normaliz. Akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Bowlinge, alışverişe gidiyoruz." ifadelerini kullandı.

\
37
"TARTIŞMAYI ANINDA ÇÖZÜYORUZ"

Lehmann sayesinde İngilizce seviyesinin arttığını söyleyen Brezilyalı futbolcu, "İlk iki yılımda İngilizce konuşamıyordum ama sonra onunla tanıştım ve şimdi konuşmam gerekiyor. Eğer bir tartışma yaşarsak, bunu artık o anda çözebiliyoruz. Önceden her şeyi Portekizce'den İngilizce'ye çevirmek için telefonumu kullanmak zorundaydım." dedi.

\
36
"3 DİL BİLİYORUM"

Alisha Lehmann'ın beş farklı dil bildiğini söyleyen 25 yaşındaki futbolcu, "Ben de 3 tane dil biliyorum. Portekizce, İngilizce ve İspanyolca. Okulu bile bitirmediğimi düşünürsek hiç fena değil" sözlerini sarf etti.

\
35
"İYİ BİR HAYATIMIZ VAR"

"İngiltere'de her şey sakin, iyi bir hayatımız var" diyen Luiz, "Her şeyi normal yapıyoruz. İstediğimiz zaman yemeğe gidiyoruz. Ben daha çok ev insanıyım ama elbette onunla birlikte bazı sosyal şeyler yapmak istiyorum" sözlerini sarf etti.

\
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22