Sporx Extra Arama Logo

Danny Drinkwater: "Mesut Özil'in çok büyük bir Türk bağı vardı"
9
DRINKWATER'DAN AÇIKLAMALAR
Kasımpaşa'nın Chelsea'den kiraladığı Danny Drinkwater, beIN Sports'a özel açıklamalarda bulundu.
8
"GİZLİ KALMIŞ YETENEKLER VAR"
Birkaç maç izledim. İlk kez canlı olarak stadyumda izledim takımımızı. Bazı gizli kalmış oyuncuların bu ligde oynadığını düşünüyorum. İyi bir lig olduğunu düşünüyorum. Victor Moses ile konuştum. Oldukça güzel şeyler söyledi Türkiye hakkında.
7
"HER YERDE OYNAYABİLİRİM"
8 numara olarak oynayabildiğimi söyleyebilirim. Ama hocam beni 6-8-10 numaralarda oynatmak isterse de bir problem yok. Benim için önemli olan takıma katkı sağlamak.
6
"CHELSEA'DE SORUNLAR YAŞADIM"
Kariyerimin ilk aşamasında oynadığım 4 kulüpte tecrübe kazanmak için oynamıştım. Leicester'da devamlı olarak oynadım ve Chelsea'ye gittim. Chelsea'de işler istediğim gibi gitmedi. Menajerle problemler yaşadım ve kiralık gittim. Kiralık gittiğim kulüplerde de işler iyi gitmedi.
5
"MESUT ÇOK BÜYÜK BİR FUTBOLCU"
Tabii ki Mesut Özil çok büyükl bir oyuncu. Milli Takımda kupalar kazanmış bir oyuncu. Birçok başarıya imza atmış bir isim. Fenerbahçe ile bağı vardı, güçlü bir Türk bağı olduğunu hissediyordum ve sonunda Türkiye'ye geldi Türkiye Ligi'ne de büyük bir ilgisi vardı. Umarım Türkiye'de en iyi şekilde oynayacaktır, en iyi formunu yakalayacaktır ancak umarım bu Kasımpaşa'ya karşı olmaz.
4
"AYRICALIKLI BİR FUTBOLCU"
Müthiş bir sol ayağı var. Çok fazla alanı yönetiyor, karşı takımda böyle bir oyuncu varsa her zaman kontrol altında tutmanız gerekir. Kendisi kesinlikle ayrıcalıklı bir oyuncu diyebilirim.
3
"LEICESTER ÇOK ÖZELDİ"
Oldukça özel bir andı Leicester'la şampiyonluğumuz. Gerçekleştirdiğimiz şey çok büyüktü. Futbolu bırakana kadar neyi başardığımızı tam olarak anlayamayacağım.
2
"MAHREZ, YOKTAN POZİSYON YARATIYORDU"
Mahrez özel bir oyuncu. Özil gibi harika bir sol ayağa sahip. Gücü dengesi dripling yeteneği var. Birlikte oynarken bir kıvılcım gibiydi. Hiç yoktan 2-3 oyuncuyu geçip şans yaratabiliyordu.
1
"FORMUMU GERİ KAZANMALIYIM"
Öncelikle oynayarak formumu geri kazanmam gerek. Dayanıklılığımı da kazanmam gerekiyor. Sahaya tekrar çıkıp, oynamak için sabırsızlanıyorum. Heyecanlıyım. Umarım takım olarak da ligi üst sıralarda bitiririz. Hazır olduğumu düşünüyorum. Bİrkaç maç oynadıktan sonra maç içerisinde etki oluşturabilecek kadar iyi olacağımı düşünüyorum.