Arama Logo

Bünyamin Gezer'den Adana Demir - Fenerbahçe yorumları
12
BÜNYAMİN GEZER'DEN POZİSYON YORUMLARI
Bünyamin Gezer, TRT Spor ekranlarında Adana Demirspor - Fenerbahçe maçının merak edilen pozisyonlarını değerlendirdi.
11
"ELLE TEMAS ANI NEREDE, GÖREMİYORUM"
"Mert Hakan'ın pozisyonuna bakıyorum, bakıyorum, bakıyorum. Allah aşkına biri Mert Hakan'ın eline değdiği anı göstersin. İzliyorum; açık, net, bariz ele temas var olduğu anı göremiyorum. Elle oynamayı da geçtim. Nerede ağabey? "
10
"ALGIN MI KAPALI SENİN?"
"Ya Koray Gençerler, bak kardeşim; bundan birkaç sezon önce Konyaspor - Fenerbahçe maçında Pelkas'ın attığı golde aynısını yaptın. Bir el mel bir şeyler dedin Valencia için. Algın mı kapalı kardeşim senin? Böyle VAR hakemliği yapacaksan... Türkiye'yi çalkalıyorsun şu an."
9
"BU GOLÜ NİYE İPTAL ETTİRİYORSUN"
"Ne görüyorsun? Mesela, ben hakemim beni çağırdın Koray Gençerler. Mert Hakan'ın eline çarptı dedin. O açıdan bakıyorum, bu açıdan bakıyorum yok. Koray beni niye çağırdın? Bu golü niye iptal ettiriyorsun, niye? Derdin ne kardeşim senin? "
8
"ALLAH AŞKINA VAR KAYITLARINI AÇIKLAYIN"
"VAR kayıtlarını açıkladınız ya, Allah aşkına açıklayın. Bir kere açıkladınız, Allah aşkına yine açıklayın. Görmediğimiz açı yok. Hissiyatla karar verilmez, kanıt gerekir. Kimse görmüyor ele geldiği anı, bir tek VAR'daki Koray Gençerler görüyor."
7
"VAR NEREDE DEVREYE GİRECEK?"
"Badou Ndiaye, alıyor Batshuayi'ye künde attırıyor. Maşallah, yiğitlerimiz Taha Akgül ve Rıza Kayaalp gibi. VAR şimdi buna girmeyecek de neye girecek ağabey? Neredesiniz? Açık, bariz, net ve skandal bir karardır burada penaltı vermemek. Siz adaleti nasıl sağlayacaksınız."
6
"ÜMRANİYE - İSTANBULSPOR MAÇINDA ÇALMAK KOLAY"
"Şüpheliyim artık. Vallahi böyle bir yönetim olamaz. Böyle bir şey yok. Başka maçta 'cart' diye çalıyorsun, bu maçta çalmıyorsun. Ümraniyespor - İstanbulspor maçında aynı pozisyona penaltı çaldı. Ne kolay değil mi orada çalmak. Batshuayi'ye yapılan daha ağır. Psikoloji kalmamış, kaldıramıyorlar."
5
"PENALTI VERMİYORSAN ŞÜPHEYLE BAKARIM"
"Rakibin üstüne sıçramayı Koray Gençerler, Ali Palabıyık bana bir tarif edin. Belhanda, Samet'in üstüne sıçradı. Topa da vuramadı. Samet'i de dağıttı. Nasıl ki Altay, Svensson'a vurdu ve penaltı oldu; burada da Belhanda rakibi keserek üstüne çıkıp dağıttı. Samet'in çıkma şansı kalmadı. Bitirdin Samet'i. Buna penaltı demeyen varsa şüpheyle bakarım. Bu pozisyon babadan kalma penaltı. Dirsek var, diz var, kontrolsüz var. Her şeyden sarı kart kardeşim bu. Bırak ilk pozisyonda Rossi'ye yapılanı, onda değilim. "
4
"SAMET'İN POZİSYONU YÜZDE 100 PENALTI"
"Bana birisi desin ki, Belhanda nizami çıktı ve topa vurdu. Yahu topa mı vardu. Rakibin üzerine doğru gidiyor. Olduğu yerde sıçramıyor. Samet ona doğru mu geliyor, o da yok. Samet olduğu yerde hazırlık yapıyor. Topa çıkacak. Tamam, geç kaldı diyelim ama çıkacak. Top Samet'e doğru geliyor. Samet kambura yatmıyor. Samet hazırlık yapıyor, bir bakıyor Belhanda üstüne çıkıyor. Yüzde 100 penaltı."
3
"HAKEMİN AĞZINI OKUDUM"
"Hakemin ağzını okudum İrfan Can'ın penaltısında. 'Çarpma çarpma' dedi, niye izlemeye gittin oraya o zaman. Türkiye'de hakemlerle ilgili her şey yanlış. Düzelmez."
2
"ZAJC'A YAPILAN FAULE NEDEN İNANMIYORSUN"
"Olacak iş değil ağabey, olacak iş değil. Zajc'a yapılana niye faul vermiyorsun? Niye inanmıyorsun. Aynı faulleri verdin. Çünkü, ceza sahasının tehlikeli yeri. Maçın son saniyesi. Şiş yanmasın, kebap yanmasın. Bende yılların tecrübesi var. Amasya'dan çıktım, 6 saat nöbet tuttum, antrenman yaptım, maç yönettim. Tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. Ben hakemin psikolojisini bilirim."
1
"JESUS'UN ATILMASI DOĞRU"
"Jesus ne diyor adam, 'Ben oradan görüyorsun, sen 2 metreden görmüyorsun' diyor. Jesus'un atılması doğru, oraya gidersen atılman doğru."