Arama Logo

Borussia Dortmund'da Ferdi planı!
7
FERDİ AVRUPA'NIN RADARINDA

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Ferdi Kadıoğlu, Avrupa'nın önemli ekipleri tarafından takip edilmeye devam ediyor.

FERDİ AVRUPA'NIN RADARINDA
6
DORTMUND'DA İKİNCİ SIRADA

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, milli futbolcu, Borussia Dortmund'un sol bek transferi için listesinde ikinci sırada yer alıyor.

DORTMUND'DA İKİNCİ SIRADA
5
F.BAHÇE'NİN KAPISINI ÇALABİLİRLER

Alman ekibi, geçen sezon Chelsea’den kiraladığı Ian Maatsen’i transfer edemezse; Ferdi Kadıoğlu’na yönelecek ve Fenerbahçe’ye resmi teklif yapacak.

F.BAHÇE'NİN KAPISINI ÇALABİLİRLER
4
SEZON PERFORMANSI

Fenerbahçe'de geride kalan sezonda 54 maçta süre bulan 24 yaşındaki Ferdi Kadıoğlu, 3 gol attı ve 5 asist yaptı.

SEZON PERFORMANSI
3
PİYASA DEĞERİ, SÖZLEŞMESİ

Güncel piyasa değeri 21 milyon euro olarak gösterilen Ferdi Kadıoğlu'nun Fenerbahçe ile sözleşmesi 2026 yılına kadar devam ediyor.

PİYASA DEĞERİ, SÖZLEŞMESİ
2
ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkanlık seçiminden önce katıldığı canlı yayında Ferdi Kadıoğlu için şu sözleri kullanmıştı;

"Ferdi, Süper Lig'de bu sezon en çok süre alan oyuncu. Müthiş bir istikrarı var. Benim ilk yurt dışı transferim. 10 numara diye transfer ettik, şu anda sol bekte. Hem sahada hem saha dışında ondan çok memnunuz. Müthiş bir çocuk. Tertemiz bir çocuk. Onun gibi bir futbolcuya sahip olduğum için gurur duyuyorum. Sezon ortasında çok ilgilenen takım vardı. Henüz gelen bir teklif yok. Ama şu anda geldiğimiz noktada, varmak istediğimiz noktada önümüzdeki sezon bizde kalması şart."

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?
1
"OLAĞANÜSTÜ BİR ŞEY GELİRSE..."

"35-40 milyon olağanüstü bir şey gelirse, konuşuruz. Ama Ferdi bizde çok mutlu. Mourinho ismi oyuncularda heyecan yarattı. Belki Mourinho isminden dolayı gelmeyecek oyuncuları transfer edeceğiz. Belki gitmek isteyen oyuncular gitmeyecek. Ferdi'nin yüzde yüz Fenerbahçe'de kalması için pozisyonumuzu aldık yönetim olarak. Ama dediğim gibi olağanüstü bir şey gelirse onu konuşmak zorundayız. Ama Ferdi, seve seve Fenerbahçe'de bir sezon daha oynar."

\