Arama Logo

Bilal Meşe: "Oğuzhan'ın yedek kalması beni çok üzüyor"
7
BİLAL MEŞE YAZDI
Spor yazarlarından Bilal Meşe, Milliyet'teki köşesinde Beşiktaş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
6
İDEAL EKİPTE DEĞİŞİME GİTTİ

Beşiktaş’ın Antalyaspor ile oynadığı maçın 11’ini şöyle bir anımsayın... Kaleci Mert dahil 6 yerliyle sahaya çıkıldı. Sergen Yalçın hoca ideal ekipte değişime gitti, nedeni de Kartal’ın yoğun maç trafiği...

5
GİZLİ KAHRAMAN JOSEF

Buna ister rotasyon deyin, ister dinlendirme, fark etmez, ikisi de aynı kapıya çıkar. Bu değişimden etkilenmeyen ya da Yalçın’ın vazgeçemediği iki isim var; Souza ve Atiba. Souza, Kartal’ın gizli kahramanıdır, tam bir görev adamı, sade oynuyor, ama büyük işlere imza atıyor. Özellikle orta sahadaki top kayıplarında çok kritik hamleler yapıyor, kaleyi tehlikelerden uzakta tutuyor.

4
"BURADA DA OYNARIM"

Atiba’nın katkılarını biliyoruz, ama yaşı da ilerliyor. Tecrübesi onu sahada tutuyor, vazgeçilmez kılıyor. Antalya maçının ikinci yarısında stopere geçti, hiç sırıtmadı, tam tersi, kenar yönetime, “Burada da oynarım” mesajını yolladı.

3
OLACAK İŞ Mİ BU?

Bunları bir kenara bırakalım, asıl kafama takılan konuyu sizlerle paylaşmak isterim... İlk 11’de 6 yerli arasında Oğuzhan yok, yine kulübede. Olacak iş mi bu? Valla böylesi bir yeteneğin orada oturması insanın içini acıtıyor!

2
OLDUĞU YERDE SAYIYOR

Sergen hoca tüm olumsuzluklarına karşın Oğuzhan’dan vazgeçmiyor, kazanma adına her türlü şansı veriyor. Tıpkı son Adana Demir maçında olduğu gibi... Gelin görün ki, Oğuzhan olduğu yerde sayıyor! Valla yazık kardeşim yazık. Senin gibi bir yeteneğin yedek kalması beni çok üzüyor, bilesin kardeş!

1
KİMSE SERGEN HOCAYA KIZMASIN

Hiç kimse Sergen hocaya kızmasın, Oğuzhan oturup şapkayı önüne koyacak, kendisini, ‘Ben nerede hata yapıyorum’ diye sorgulayacak!