Arama Logo

Beşiktaş'ta Santos yerine ilk aday!
8
BEŞİKTAŞ'TA İLK ADAY

Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta ilk aday olarak, şu anda Antalyaspor'da görev yapan Sergen Yalçın'ın adı ön plana çıktı. [Fanatik]

BEŞİKTAŞ'TA İLK ADAY
7
TARAFTARLARDAN TEPKİ

Samsunspor maçı sonrasında üst üste 5. maçında da kazanamayan Beşiktaş'ta taraftarlar, 90 dakikanın ardından, Fernando Santos için "İstifa" dedi.

TARAFTARLARDAN TEPKİ
6
SANTOS'UN AÇIKLAMASI

69 yaşındaki hoca ise takımda devam edeceğinin sinyallerini verirken, "Yönetim bana güvenirse, devam ederim. Ama çok şeyin değişmesi lazım. Çok büyük değişiklik lazım. Bunu da yapabileceğimi biliyorum. Ben kupa finaline kadar buradayım. Kupayı alırsam, konuşuruz. Kupayı alamazsak daha farklı şeyler kendim de konuşurum. İstifayı düşünmüyorum" yorumunu yaptı. Ancak Santos’un açıklamalarının tam tersi bir gelişme yaşandı.

SANTOS'UN AÇIKLAMASI
5
MAÇ SONU AYRILIK KARARI

Beşiktaş Yönetimi, maç sonunda Portekizli hoca ile yollarını ayırdı. Beşiktaş’ta yeni hoca gelene kadar takımı kimin çalıştıracağı da belli oldu. Bu sezon yine takımın başında kısa bir dönem yer alan Serdar Topraktepe, A Takım’ın sorumluluğunu üstlenecek.

MAÇ SONU AYRILIK KARARI
4
AYRILIK SONRASI TOPLANTI

Santos'la yol ayrımının akabinde futboldan sorumlu olan Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar, bir toplantı gerçekleştirdi.

AYRILIK SONRASI TOPLANTI
3
İLK ADAY SERGEN YALÇIN

Görüşmenin ardından yeni hoca için ilk isim belli oldu. Siyah-Beyazlı ekibi daha önce çalıştıran ve şampiyonluğa ulaştıran Sergen Yalçın’ın üzerinde ortak görüş bildirildi.

İLK ADAY SERGEN YALÇIN
2
ŞU ANDA ANTALYA'DA

Antalyaspor'u çalıştıran tecrübeli hoca ile kısa sürede masaya oturulması planlanıyor.

ŞU ANDA ANTALYA'DA
1
NIKO KOVAC ÖNERİSİ

Öte yandan yönetime jet hızıyla da bir öneri geldi. Beşiktaş'a ilk önerilen teknik direktör Niko Kovac oldu. Hırvatistan uyruklu Alman teknik adam, son olarak Wolfsburg'da görev yapmıştı. Kovac daha öncesinde Bayern Münih'i de çalıştırmıştı.

NIKO KOVAC ÖNERİSİ