Arama Logo

Beşiktaş'ın hoca adaylarında son durum!

Bu sezon Süper Lig'de oldukça çalkantılı bir sezon geçiren ve Fernando Santos ile yollar ayrıldıktan sonra yeni teknik adamın kim olacağı şimdiden merak konusu olurken, Beşiktaş yönetimi bu konuda oldukça hassas bir çalışma yürütüyor. Hem yabancı hem de yerli alternatifleri değerlendiren Siyah Beyazlılar'ın listesinde ilk adayın kim olduğu ortaya çıktı.
6
BEŞİKTAŞ'TA HOCA BORSASI

Beşiktaş'ta teknik direktör Fernando Santos'un görevine son verilmesinin ardından sezon sonuna kadar takımı Serdar Topraktepe çalıştıracak. Siyah - Beyazlılar bu süreçte hoca adaylarıyla ilgili çalışmalar yürütecek. Başkan Hasan Arat ve yönetime de sunulan isimler bulunuyor.

BEŞİKTAŞ'TA HOCA BORSASI
5
HASSAS BİR ÇALIŞMA VAR

Yeni teknik adamın kim olacağı şimdiden merak konusu olurken, Beşiktaş yönetimi bu konuda oldukça hassas bir çalışma yürütüyor. Hem yabancı hem de yerli alternatifleri değerlendiren Siyah Beyazlılar'ın listesinde ilk adayın kim olduğu ortaya çıktı.

HASSAS BİR ÇALIŞMA VAR
4
YENİDEN ROTA ALMAN İSİM

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş, rotasını yeniden Hansi Flick’e çevirdi. Son olarak Alman Milli Takımı’nı çalıştıran tecrübeli hoca için yeniden girişimler başlayacak. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, özellikle yabancı hoca konusunda ısrar etmişti.

YENİDEN ROTA ALMAN İSİM
3
LİSTENİN İLK SIRASINDA HANSİ FLİCK

Nitekim Flick de listenin ilk sırasında yer alıyor. Yönetim cephesi ise yerli teknik adam istese de ilk etapta 59 yaşındaki çalıştırıcı ile görüşme yapılacak. Daha önce yapılan görüşmede Alman çalıştırıcı, ara dönemde prensip olarak görev kabul etmeyeceğini belirtip, sezon sonu için randevu vermişti. Santos ile yol ayrımına giren yönetim, 17 kişilik yerel yabancı teknik adam listesi yaptı. Flick, listenin 1 numarasına yazıldı. Temas kurulan tecrübeli çalıştırıcı ile bir araya gelinip, yüz yüze konuşma kararı çıktı.

LİSTENİN İLK SIRASINDA HANSİ FLİCK
2
LİSTE KABARIK

Çok üst düzeyde bir hoca ile çalışmak istenilen Beşiktaş’ta, Flick’in alternatifleri ile de temaslar sürüyor. Antalya’da kalacağını açıklayan Sergen Yalçın’ın yanı sıra Erol Bulut da halen listede.

LİSTE KABARIK
1
YABANCI ALTERNATİFLER

Diğer yabancı teknik adam adayları ise şöyle: Niko Kovac, Maurizio Sarri, Gennaro Gattuso, Joachim Löw, Giovanni van Bronckhost. (Fanatik)

YABANCI ALTERNATİFLER