Arama Logo

Barış Alper Yılmaz'ın talipleri artıyor
7
BARIŞ ALPER'İN TALİPLERİ ARTIYOR
Galatasaray'da bu sezon gösterdiği performansla taraftarın sevgilisi olan ve Avrupa devlerini peşine takan Barış Alper Yılmaz'ın talipleri her geçen gün artmaya devam ediyor.
BARIŞ ALPER'İN TALİPLERİ ARTIYOR
6
İTALYA'DAN İKİ TALİP ÇIKTI
Barış Alper Yılmaz, Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği performansla 2 İtalyan devini peşine taktı. Lazio ve Napoli'nin talip olduğu 23 yaşındaki Milli oyuncu için Galatasaray, 13 milyon euroya kadar çıkan teklifleri reddetti.
İTALYA'DAN İKİ TALİP ÇIKTI
5
"EURO24 SONRASI KONUŞALIM"
Galatasaray yönetimi performansından çok memnun olduğu Barış Alper Yılmaz'ın, Avrupa Şampiyonası'nda gösterebileceği iyi performansı da hesaba katarak yıldız isme, 'Sezonu burada tamamla, EURO 2024'ten sonra bir daha konuşalım' dedi.
\
4
FİYAT PAZARLIĞI BAŞLADI
Galatasaray yönetimi son maçlarda performansını çok daha yüksek noktaya çeken Barış Alper Yılmaz için İngiltere devinden gelen teklif için pazarlığa oturdu. Aston Villa'nın peşine düştüğü 23 yaşındaki genç yıldız için Galatasaray yönetimi kapıyı yüksekten açtı.
FİYAT PAZARLIĞI BAŞLADI
3
25 MİLYON İSTENİYOR
Aston Villa menajerler aracılığıyla Barış Alper Yılmaz'a yaklaşık 18 milyon euroluk bir teklifte bulundu. Galatasaray yönetimi karşı teklif olarak Aston Villa'ya 25 milyon euro istediklerini bildirdi.
25 MİLYON İSTENİYOR
2
EURO24 SONRASI BİTEBİLİR
Aston Villa'nın ısrarla kadrosuna katmak istediği 23 yaşındaki kanat oyuncusunun, teklifin istenilen düzeye çıkması takdirinde EURO 2024 sonrasında bitmesi ve Galatasaray tarihinin en pahalı 2. oyuncu satışı olması bekleniyor.
EURO24 SONRASI BİTEBİLİR
1
49 MAÇA ÇIKTI
Bu sezon Galatasaray formasıyşa 49 resmi maça çıkan Barış Alper Yılmaz bu karşılaşmalarda 6 gol, 9 asistlik skor katkısı sağladı.
49 MAÇA ÇIKTI