Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Alıştığımız Galatasaray'dan eser yok"
6
AYHAN AKMAN YORUMLADI
Ayhan Akman, Galatasaray'ın Karagümrük karşısında aldığı 1-1'lik beraberlik sonrasında değerlendirmelerde bulundu. İşte Ayhan Akman'ın sözleri...
5
"ŞAMPİYONLUĞA YETMEZ"
Bu oyun şampiyonluğa yetmez. 6 haftadır tek galibiyetle devam ediyorsunuz. Oyun olarak Galatasaray, klasik, alıştığımız oyununu oynayamıyor, birkaç aydır böyle devam ediyor, son maçlarda alıştığımız oyundan eser yok.
4
"İSTEDİĞİNİ YAPAMADI"
Rakip Karagümrük, geriden oyun kurmaya çalışan bir takım, kaleciyle oyuna başlamaya çalışıyor ve Galatasaray istediği baskıyı maçın büyük bölümünde yapamadı.
3
"RAKİBİN ÜSTÜNE BİNMELİSİN"
Galatasaray'dan nasıl oyun istersin? İçeride oynadığı maçlarda çıkayım, rakibin üzerine bineyim, rahat pozisyon bulabilirim. Galatasaray, Karagümrük'ün oyun tarzını kendi lehine çeviremedi.
2
"SÜREKLİ DEĞİŞEN 11"
Galatasaray'da uzun zamandır değişen bir 11 var, arayışa giren bir Galatasaray var. Çok arayışa girdiğinizde oyun oturmuyor, bu akşamda istenen oyunu göremedik.
1
"MUHAMMED DEĞİŞİKLİĞİNİ ÇÖZEMEDİM"
Gol ihtiyaç varken Mustafa değişikliğini çözemedim. Sağdan soldan Galatasaray'ın oyunu yığdığı 20-30 dakikalık bir bölüm var, Donk'un atılması sonrasında başka bir oyuna döndü. Donk'n atılması çok kritikti.