Arama Logo

Aston Villa'dan Barış Alper Yılmaz hamlesi

Nicolo Zaniolo’nun satın alma opsiyonunu kullanmak istemeyen Aston Villa, Galatasaray’ın jokeri Barış Alper Yılmaz'a kanca attı. Cimbom’un beklentisi en az 20 milyon Euro.
5
ASTON VILLA HAREKETE GEÇTİ

Bu sezon hem Galatasaray hem de Süper Lig'in en fazla çıkış yapan isimlerinden biri olan Barış Alper Yılmaz için Avrupa'dan teklifler de artıyor. Son gündem ise Aston Villa...

ASTON VILLA HAREKETE GEÇTİ
4
VİTES YÜKSELTTİ

Alanya maçındaki iki golü ile kalitesini bir kez daha gösteren oyuncu, Avrupa kulüplerini peşine taktı. İtalya'dan Lazio ve Almanya'dan E.Frankfurt'un ilgilendiği Barış Alper için Aston Villa vites yükseltti.

VİTES YÜKSELTTİ
3
ZANIOLO YERİNE BARIŞ ALPER

Sezon başında Nicolo Zaniolo'yu kiralayan Premier Lig ekibi, İtalyan yıldızın kiralık sözleşmesinde yazan 22.5 milyon Euro satın alma opsiyonunu kullanmayacak. Zaniolo yerine Barış Alper Yılmaz'ı gözüne kestiren Aston Villa, sezon sonunda Galatasaray'la masaya oturacak.

ZANIOLO YERİNE BARIŞ ALPER
2
EN AZ 20 MİLYON EURO

Sarı-kırmızılı yönetim, 23 yaşındaki futbolcuya en az 20 milyon Euro değer biçiyor.

EN AZ 20 MİLYON EURO
1
BARIŞ ALPER'İN RAKAMLARI

Sarı kırmızılı formayı toplamda 102 kez giyen Barış Alper, bu sezon ligdeki gol sayısını 5’e çıkarırken ayrıca 4 asist üretti; tüm kulvardaki skor katkısı da 15’e ulaştı (6 / 9). Aslan, genç yıldızın skora katkı yaptığı 13 karşılaşmanın hepsini kazandı. (Sabah)

BARIŞ ALPER'İN RAKAMLARI