Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'tan yeni yönetim! Aziz Yıldırım detayı ve iki sürpriz isim

İlk üç yılında kupa kaldıramayan ve büyük hayal kırıklığı yaşayan Koç, yepyeni bir yönetim kurulu listesiyle seçime girecek. Dev sürprizler de bekleniyor
7
ALİ KOÇ, YENİ YÖNETİM HAZIRLIYOR

Fenerbahçe’deki ilk dönemi hayal kırıklıkları içinde geçen Başkan Ali Koç, seçime çok iddialı girecek.

6
YÖNETİMİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLEYECEK

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Perşembe günü saat 15.00’te Saracoğlu’nda düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylığını açıklayacak olan Koç, yönetim kurulunu baştan aşağı yenileyecek.

5
4 İSİM İSTİFA ETTİ

Göreve geldiği ilk günden beri “Zayıf yönetim” eleştirilerine maruz kalan Koç’un eli Metin Şen, Semih Özsoy, Belgin Aral ve Esra Nazlı Ercan’ın istifalarıyla zayıflamıştı.

4
2 YÖNETİCİ DE LİSTE DIŞI

Burhan Karaçam ve Şaban Erdikler’in de uzun süredir yönetim kurulu toplantılarına katılmaması iç sıkıntıların dışa vurumu olarak yorumlanıyordu.

3
YÖNETİMDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER

Bütün baskılara rağmen yönetim kurulunda değişikliğe yanaşmayan Başkan Ali Koç’un seçim listesinde, Erol Bilecik, Sevil Zeynep Becan, Ömer Okan, Ozan Korman Tarman, Tankut Turnagoğlu, İlker Dinçay ve Turhan Şahin gibi önemli isimlere yer vermeyeceği öğrenildi.

2
AZİZ YILDIRIM'IN YÖNETİCİLERİ

Koç’un listesine Ruşen Çetin, Sina Afra ve Mehmet Dereli’nin yanı sıra Aziz Yıldırım döneminde görev yapan Ömer Temelli, Metin Doğan ve Raif Dinçkök’ü de dâhil edeceği belirtildi.

1
ASIL BOMBA BU İKİ İSİM

Ancak asıl bombalar Mehmet Ali Aydınlar ile Hamdi Akın. Koç’un bu iki dev isme teklif götürdüğü iddia ediliyor. [Emin Uluç / Türkiye]