Sporx Extra Arama Logo

Ali Gültiken: "Beşiktaş'ın ipi göğüslememesi büyük sürpriz olur"
6
BEŞİKTAŞ İÇİN DEĞERLENDİRMELER
Sabah Spor yazarları, Beşiktaş için, "Beşiktaş en yakın takipçisi F.Bahçe'ye 4 puan fark attı. F.Bahçe'nin bir de bay geçeceği hafta var. G.Saray da 61 puanla 3. sırada. Genel kanaat Beşiktaş'ın kalan maçlarda kaza yapmadan mutlu sona ulaşacağı şeklinde. Siz ne düşünüyorsunuz?" sorusunu cevapladı. İşte o sözler...
5
ŞAMPİYON OLAMAZSA SÜRPRİZDİR

ALİ GÜLTİKEN: "Bu saatten sonra Beşiktaş'ın çok büyük bir avantajı var. Tabii ki futbolda yüzde 100 garanti diye bir şey söz konusu değil. Ama genel olarak baktığımızda bu dönemden sonra Beşiktaş'ın ipi göğüslememesi büyük sürpriz olur."

4
BU BİR ŞAMPİYONLUK İŞARETİ

ALİ GÜLTİKEN: "Beşiktaş'ın puanının ötesinde oyun olarak çok büyük üstünlüğü var. F.Bahçe ve G.Saray'a baktığımızda hâlâ oyun istikrarında zorlanıyorlar. G.Saray, F.Bahçe'ye göre bir adım daha önde olsa da Beşiktaş ikisinin de çok önünde. Bu da en önemli şampiyonluk işareti."

3
ÇOK PUAN KAYBETMESİ GEREKİR

GÜRCAN BİLGİÇ: "İpler Beşiktaş'ın elinde. Kalan 9 maçta en az 9 puan kaybetmesi lazım ki şampiyonluğu kaçırsın. Bir de Galatasaray ile oynayacak. Kendi oyun ritmini bulan ve ciddi oyuncu performansı da (Aboubakar) alan bir takım Beşiktaş"

2
İKİNCİLİĞE OYNARLAR

GÜRCAN BİLGİÇ: "Puan kaybedecektir ama onu kovalayan Fenerbahçe ile Galatasaray'ın kayıpsız gitmesi söz konusu değil. Bu yüzden Beşiktaş'ı yakalamak mümkün gözükmüyor. Bundan sonraki lig mücadelesi Fenerbahçe ile Galatasaray arasında ikincilik için olur."

1
BEŞİKTAŞ'I GARANTİ GÖRMÜYORUM

ÖMER ÜRÜNDÜL: "Kalan maçlarda Beşiktaş'ın genelde puan kaybetmeyeceği görüşü ağırlıkta. Tabii bu son 3 haftaya kadar derbiye kadarki maçlar olarak yorumlanıyor. Ama düşme hattının çok kızışmasını da göz önüne alırsak Beşiktaş'ın bundan sonra derbiye kadar tekrar seri yakalayacağını garanti görmüyorum. Ama aynı şey takipçileri için de geçerli. Her şeye rağmen büyük avantaj tabii ki Beşiktaş'ın."