Sporx Extra Arama Logo

Ali Gültiken: "Ali Koç, işi şansa bırakmak istemiyor"
9
GÜLTİKEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Ali Gültiken, Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nü 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı TRT Spor'da değerlendirdi.
8
"İŞİ ÇALIŞIR HALE GETİRDİLER"
Fenerbahçe sezonun bu dönemine kadar oyuncuların yerlerini bulmakta biraz zorlandı ama oyuncular, işi çalışır hale getirdiler. Forvet hattınız sistemde doğru şekilde işliyorsa büyük takımda işler iyi gidiyor demektir.
7
"CANER, ORTADA OLABİLİR"
Caner'i orta saha içerisinde oynatabilir Erol Hoca çok sıkışırsa.
6
"TOPA HÜKMEDEN BİR FENERBAHÇE"
Ankaragücü, zor bir rakiple oynadı. Topa hükmeden, neredeyse pozisyon vermeden, rakip sahada oynamaya çalışan bir Fenerbahçe vardı. Favori olduğu bir maçı farklı kazandı ve birçok oyuncusunu işin içerisine soktu.
5
"THIAM'LA KİMLİK DEĞİŞTİRDİ"
Bu haftalara gelmişken eldeki oyuncuların işlerliğini arttırmış olması gerekiyordu Fenerbahçe'nin. Thiam'la birlikte kimlik değiştirmişti Fenerbahçe. O bölgeyi etkili oynayan, pas trafiğinin içeisinde olan bir oyuncuydu. Fenerbahçe burada çok zorlanıyordu.
4
"FENERBAHÇE BAŞARILIYDI"
Pelkas'ı 10 numaraya çekti ve hem kendi parladı hem Fenerbahçe'yi parlattı. Valencia'yı da çok beğendim. Golü kadar oyun içerisindeki aktivasyonu vardı. Enerjisini hissediyorsun. Valencia oynamayı özlemiş. Samatta'nın da gol atması önemli. Fenerbahçe'nin hayati oyuncularından bir tanesi. Gayet başarılıydı Fenerbahçe.
3
"GÜÇLÜ BİR TAKIM GÖRÜNTÜSÜ"
Fenerbahçe, kendi ruhunu buldu. Gelen oyuncular da takımın gücünü arttıracak. Takım işleyişi, güçlü bir takım görüntüsü veriyor.
2
"KEŞKE PEROTTI'Yİ İZLEYEBİLSEYDİK"
Keşke Fenerbahçe'de uzun süre Perotti'yi izleyebilseydik. Ligimize gelmiş kaliteli ve fark yaratacak bir oyuncu olacaktı. Topu her ayapa aldığında bir şey yapan bir oyuncuydu. Sakat olmasaydı zaten Türkiye'ye de gelmezdi.
1
"İŞİ ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYOR"
Bir takım olarak önemli mesafe kat etti Fenerbahçe. Ali Koç, işi şansa bırakmak istemiyor. Sol stoper aldı, kanat aldı, Mesut'u aldı. Artık ben şampiyon olmak istiyorum diyor. Problem istemiyorum, diyor başkan. Ben yapacağımı yapayım, takıma vereyim sonrasında bekleyeyim diyor.