Arama Logo

Acun Ilıcalı: "Olympiakos maçında gurur duydum"
5
ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMALARI
Hull City'nin başkanı Acun Ilıcalı, Hodri Meydan isimli YouTube kanalında açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...
ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMALARI
4
"OLYMPIAKOS MAÇINDA GURUR DUYDUM"
"Futbolu güzel yapan en önemli faktör seyirci. Pandemide tribünler boş olduğunda ne olduğunu gördük. Olympiakos maçında gurur duyduğum bir şey oldu. Olympiakos'un başkanı Marinakis bana 'Ben hayatım boyunca böyle bir ses duymadım' dedi. Olympiakos maçı taraftarın açısından sezonun en iyi maçıydı ve olağanüstü bir birliktelik vardı. Ben taraftarımızı çok seviyorum. Fenerbahçe seyircisine aşığım. Bütün zorluklarda, başarısızlıklarda taraftarın yanında olmak Fenerbahçeliliğin ayrıcalığı bu. Taraftarımızdan şunu bekliyorum, futbolcular kötü oynayabilirler. Benim hayalimdeki taraftar düşen futbolcusunu ayağa kaldırandır."
\
3
"MAÇ YARIDA KALIRDI"

"İngiltere'de futbol taraftarı maçın içinde ses çıkararak maçın sürekli analizini yaparlar. Fransa'da mesela maçı yaşamayan seyirciler var. Bizim taraftarımızın desibeli ve oyunun içine olan etkisi çok daha fazla. İngiliz taraftar kendini yere atan adamı protesto ediyor. Bizim yaşadığımız Pendik maçı İngiltere'de yaşansa maç yarıda kalırdı."

\
2
"HAYATIMDA ÇOK ÖNEMLİ"
"Fenerbahçe'nin yeri benim hayatımda çok önemli. En mutlu olduğum anlarımı sayıyorum içinde 3-4 tane Fenerbahçe ile ilgili şey var. Son dönemde gerilim var, aman başka taraftar kızar korkusu yaşayan biri olmadım. Bununla ilgili bana alerji olan biri varsa onlarda problem vardır. Ben 3 gece Fenerbahçe gecesi yaptım kanalımda. Benim yaptığım yanlış bir şey değil. Galatasaraylı Galatasaray'ı, Fenerbahçeli Fenerbahçe'yi desteklesin. Bu tarz şeyler umurumda değil. Böyle fanatik insanların üzerinden para kazanmayı da istemem. Allah zaten bana nasip ediyor istediğim kadar kazanıyorum."
\
1
"TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Fenerbahçe taraftarıyla Fenerbahçe! Bir kulübün gücü taraftarıyla alakalıdır. Bu kenetlenmemiz her zaman gurur kaynağı oldu. Tüm taraftara teşekkür ediyorum."
\