Haber Tarihi: 24 Ekim 2023 19:08 - Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2023 19:08

EXXEN FREKANS BİLGİLERİ 2023, EXXEN CANLI İZLE | Exxen Spor televizyondan nasıl izlenir, nasıl bağlanır?

Exxen frekans 2023: Exxen Spor televizyondan nasıl izlenir, nasıl bağlanır? sorusu bu Mobil platformun kullanımının bir hayli artması ile çok sorulan bir soru haline geldi. Exxen televizyonda nasıl izlenir ve Exxen Spor televizyondan nasıl izlenir, nasıl bağlanır, bilgilendiriyoruz. Exxen TV de nasıl açılır ve Exxen televizyona yansıtma nasıl yapılır, birlikte inceleyelim.

EXXEN FREKANS BİLGİLERİ 2023, EXXEN CANLI İZLE | Exxen Spor televizyondan nasıl izlenir, nasıl bağlanır?
Abone Ol
Türk kullanıcıların alışık olduğu Netflix'ten farklı olarak reklamlı içerik seçeneğinin bulunması ve fiyatının diğer seçeneğe göre uygun olması dikkat çekiyor. Platformun geliştirilme aşamasına 900 milyon TL yatırım yapan Acun'un 'reklam' seçeneğini sunması, gelir kalemini çeşitlendirmeye yönelik bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Exxen'de üyelik oluşturmanız ve izlemeye başlamanız için exxen.com sitesine girip, 7 gün ücretsiz izle kısmından bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Daha sonra ise ücretli üyeliğe geçmek için ödeme yapmanız gerekir.
EXXEN FREKANS BİLGİLERİ 2023

Exxen dijital platform olduğu için frekans bilgileri bulunmamaktadır. Karşılaşmaları canlı izlemek için üyelik oluşturmaları gerekmektedir.

HANGİ TV'LERDE VAR?

Exxen'i cepte, tablette, bilgisayarda, Akıllı TV'lerde, Android TV'de yani dilediği zaman, dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Exxen Android TV uygulaması şimdi Android TV'li tüm televizyon ve cihazlarda yer alıyor.

Exxen.com üyelik işlemleri nasıl yapılır?

Exxen sitesinde üyelik açarken 7 günlük ücretsiz deneme veriliyor. Sürenin sonunda platformu kullanmaya devam etmek için "Reklam Var" ya da "Reklam Yok" seçeneklerinden birini tercih ederek ücretli üyeliğe geçmeniz gerekiyor.

Exxen Spor televizyondan nasıl izlenir, nasıl bağlanır?


Exxen platformunu televizyonda izlemek için bir uygulama bulunmuyor.

Uygulama olmadan bu platforma üye olup sonrasında telefonunuzdan TV'ye yansıtmanız mümkündür.

Platformda üye olmak için adı ve soyadı kısımlarını doldurup istenilen bilgileri yazarak üye olmanız mümkündür. Sonrasında site ücretini ödeyip platformda bulunan içerikleri istediğiniz şekilde izleyerek TV'nize yansıtmanız mümkündür.

Exxen Smart TV Lere Nasıl Yüklenir?

Exxen'e üye olduktan sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.


Exxen TV'ye Kurulur Mu?

Exxen Android TV uygulaması şimdi Android TV'li tüm televizyon ve cihazlarda seni bekliyor. Dilersen Exxen'i Samsung,LG, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton, Hi-Level ve Apple TV, gibi Akıllı TV uygulamaları üzerinden de izleyebilirsin.

Exxen Hangi Televizyonlarda Var?

Exxen Akıllı TV uygulaması şimdi Samsung, LG, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Philips, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton ve Hi-Level'da.

Exxen Neden Televizyonda Yok?

Hemen belirtelim ki Exxen TV'yi şu anda televizyonunuza indirmeniz mümkün değil. Platformun şu anda TV için uygulaması henüz geliştirilmedi. Açıldığı anda yaşanan sorun gibi, bu konuda da platform eleştirilecek gibi.

Exxen Televizyona Ne Zaman Gelecek?

Akıllı TV ile Exxen içeriklerini izlemek isteyenlere müjdeli haber geldi. Exxen, televizyonlar için geliştirdiği uygulamayı bugün kullanıma sundu. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital yayın platformu Exxen şimdiye kadar akıllı TV uygulaması çıkarmamıştı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


Samsung TV'de Neden Exxen Yok?

Samsung Smart TV'DE Exxen Yok Samsung Smart TV'de Exxen uygulamasını bulamıyorum büyük ihtimalle nedeni televizyonumun modelinin desteklemiyor olması ama modeli o kadar da eski değil ve diğer tüm video platformları (Disney+, Prime video, Netflix vs ) var.

Exxen TV Telefondan Televizyona Nasıl Bağlanır?

Telefonun ile cihazını daha önce eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir. Bu kodu telefonunda açılan ekrana gir, Exxen iPhone uygulamasından yaptığın izlemeler AppleTV veya Airplay destekli televizyonuna yansıtılacaktır.

Exxen Ne Zaman Smart TV Uygulaması?

Akıllı TV ile Exxen içeriklerini izlemek isteyenlere iyi haber geldi. Televizyonlar için geliştirilen uygulama kullanıma sunuldu. Yıl başında yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu Exxen, Nisan ayında sınırlı sayıda akıllı TV için geliştirdiği uygulamayı kullanıma sundu.

TV Neden Açılmıyor?

Televizyonun bağlı olduğu prizde sorun olup olmadığını anlamak için televizyonun fişini çektikten sonra başka bir elektronik cihazı prize bağlayabilir ve çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer diğer cihaz da çalışmıyorsa evin elektrik tesisatında, prizde ya da elektrik sigortalarında sorun olmuş olabilir.

Exxen Spor TV TV'den Nasıl Izlenir?

Exxen'de yayınlanacak maçları akıllı telefonunuzdan izlemek için önce telefonunuzun uygulama mağazasından Exxen'i indirmeniz gerekiyor. Ardından giriş yaparak spor paketi kapsamında olan üyeliğiniz ile maçları takip edebilirsiniz.

Exxen LG TV Nasıl Yüklenir?

 Televizyonunuzdaki uygulama marketine girip Exxen'i bulabilirsiniz. Her televizyonun mağazası markadan markaya değişiklik gösterebiliyor. Cihazınızdaki markete giriş yapıp "Exxen" diye aratarak uygulamayı bulabilir ve "İndir" tuşuna basarak da kurabilirsiniz.

Exxen Kaç Cihazdan Izlenebilir?

Exxen bireysel üyelik satın alanlar aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda farklı cihazlardan daha fazla kişiyle izlemek isteyenlerin ise Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

Exxen Aynı Anda Kaç Cihaz?

Exxen bireysel üyelik ile aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor. Aynı anda birkaç cihazdan izlemek isteyenlerin Exxenspor ticari paket alması gerekiyor.Haber ile daha fazlasına ulaşın:
Exxen Spor
Gündem
Daha fazla göster
 Reklam 

SON HABERLER

yukarı ok