Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
24 Şubat 2023 Cuma 11:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Khimki
0
PFC Sochi
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-2 | Khimki - PFC Sochi canlı skor burada - Maç Özeti
Khimki
Genel
İç saha
Dış saha
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
04.03.24
NL2
Tyumen
3-0
20.02.24
CSKA Moskova [D]
3-0
26.11.23
NL2
SKA-Khabarovsk
0-0
20.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-4
12.11.23
NL2
Akron Togliatti
2-2
05.11.23
NL2
Chornomorets [D]
1-3
01.11.23
RCU
Dinamo Vladivostok
4-0
18.03.24
NL2
Neftekhimik
1-3
12.03.24
RCU
FC Krasnodar
2-0
04.03.24
NL2
Tyumen
3-0
26.11.23
NL2
SKA-Khabarovsk
0-0
12.11.23
NL2
Akron Togliatti
2-2
01.11.23
RCU
Dinamo Vladivostok
4-0
28.10.23
NL2
Dynamo Makhachkala
1-0
18.10.23
RCU
FC Ufa
1-0
14.10.23
NL2
FC Yenisey Krasnoyarsk
1-0
09.10.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz
2-2
09.03.24
NL2
Volgar Astrahan [D]
0-2
20.02.24
CSKA Moskova [D]
3-0
20.11.23
NL2
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-4
05.11.23
NL2
Chornomorets [D]
1-3
22.10.23
NL2
KamAZ [D]
2-2
02.10.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-2
17.09.23
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
3-1
11.09.23
NL2
Arsenal Tula [D]
0-2
19.08.23
NL2
Sokol Saratov [D]
1-0
05.08.23
NL2
Yaroslavl [D]
1-2
PFC Sochi
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-1
10.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
2-2
03.03.24
PRL
Baltika [D]
0-0
23.02.24
Fakel Voronej FK
0-0
19.02.24
Tyumen
2-1
19.02.24
Neftchi Fargona
2-2
15.02.24
FK Neftchi
0-1
09.02.24
CSKA Moskova
2-1
08.02.24
Slavia Sofia
1-0
02.02.24
FK Akhmat
0-0
23.02.24
Fakel Voronej FK
0-0
19.02.24
Tyumen
2-1
19.02.24
Neftchi Fargona
2-2
15.02.24
FK Neftchi
0-1
09.02.24
CSKA Moskova
2-1
08.02.24
Slavia Sofia
1-0
02.02.24
FK Akhmat
0-0
10.12.23
PRL
FC Orenburg
1-1
02.12.23
PRL
Samara
0-1
12.11.23
PRL
Kazan
0-2
14.03.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-1
10.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow [D]
2-2
03.03.24
PRL
Baltika [D]
0-0
25.11.23
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
3-0
29.10.23
PRL
Nizhny Novgorod [D]
1-0
22.10.23
PRL
Ural [D]
1-4
01.10.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
2-0
23.09.23
PRL
Samara [D]
2-1
20.09.23
RCU
CSKA Moskova [D]
5-3
16.09.23
PRL
S. Moskova [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.