(İY : -)
MS
yenile
13 Ocak 2021 Çarşamba 13:00
Hazırlık Kulüpler
Kunstrasenplatz Kapfenberg
Kapfenberger SV
1
Mura
5

Canlı: 1-5 | Kapfenberger SV - Mura canlı skor burada - Maç Özeti

Kapfenberger SV
Genel
İç saha
Dış saha

23.05.21
2.L
icon
Grazer AK [D]

16.05.21
2.L
icon
Dornbirn

12.05.21
2.L
icon
Horn [D]

07.05.21
2.L
icon
Rapid Viyana II

30.04.21
2.L
icon
Amstetten [D]

23.04.21
2.L
icon
Anif

16.04.21
2.L
icon
Avusturya Lustenau [D]

13.04.21
2.L
icon
Lafnitz

09.04.21
2.L
icon
Avusturya Klagenfurt [D]

05.04.21
2.L
icon
Pasching

16.05.21
2.L
icon
Dornbirn

07.05.21
2.L
icon
Rapid Viyana II

23.04.21
2.L
icon
Anif

13.04.21
2.L
icon
Lafnitz

05.04.21
2.L
icon
Pasching

19.03.21
2.L
icon
FAC Team für Viyana

05.03.21
2.L
icon
Vorwärts Steyr

20.02.21
2.L
icon
Grazer AK

05.02.21
CUP
icon
Wolfsberger AC

22.01.21
CLF
icon
Nafta

23.05.21
2.L
icon
Grazer AK [D]

12.05.21
2.L
icon
Horn [D]

30.04.21
2.L
icon
Amstetten [D]

16.04.21
2.L
icon
Avusturya Lustenau [D]

09.04.21
2.L
icon
Avusturya Klagenfurt [D]

02.04.21
2.L
icon
Avusturya Viyana II [D]

27.03.21
CLF
icon
Istra 1961 [D]

12.03.21
2.L
icon
Blau-Weiß Linz [D]

28.02.21
2.L
icon
Wacker Innsbruck [D]

23.02.21
2.L
icon
Dornbirn [D]

Mura
Genel
İç saha
Dış saha

27.03.21
CLF
icon
Slaven Koprivnica [D]

05.02.21
CLF
icon
Celje [D]

26.01.21
CLF
icon
Rotor Volgograd [D]

22.01.21
CLF
icon
Vojvodina [D]

13.01.21
CLF
icon
Kapfenberger SV [D]

22.10.20
CUP
icon
NS Drava [D]

24.09.20
UEL
icon
PSV

17.09.20
UEL
icon
AGF

10.09.20
UEL
icon
Kalju [D]

12.08.20
CLF
icon
Maribor [D]

24.09.20
UEL
icon
PSV

17.09.20
UEL
icon
AGF

10.02.20
CLF
icon
Noah

02.02.20
CLF
icon
Akhmat Grozny

25.01.20
CLF
icon
Varazdin

22.01.20
CLF
icon
Beltinci

18.01.20
CLF
icon
Medimurje

15.01.20
CLF
icon
Zalaegerszegi TE

30.10.19
CUP
icon
Domzale

18.07.19
UEL
icon
Maccabi Haifa

27.03.21
CLF
icon
Slaven Koprivnica [D]

05.02.21
CLF
icon
Celje [D]

26.01.21
CLF
icon
Rotor Volgograd [D]

22.01.21
CLF
icon
Vojvodina [D]

13.01.21
CLF
icon
Kapfenberger SV [D]

22.10.20
CUP
icon
NS Drava [D]

10.09.20
UEL
icon
Kalju [D]

12.08.20
CLF
icon
Maribor [D]

01.08.20
CLF
icon
Fehérvár [D]

24.06.20
CUP
icon
Nafta [D]




TÜMÜ