Arıza 18. bölüm izle ShowTV canlı yayın kesintisiz (17 Ocak Pazar)

Yeni bölüm Arıza 18. bölüm canlı izle tek parça full yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak. Arıza saat kaçta ne zaman, Arıza son bölüm izle canlı, Arıza 18 Ocak 2021 Pazar saat kaçta hangi kanalda detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Tolga Sarıtaş'ın başrolünde oynadığı Arıza son bölüm ile birlikte yeni bölüm izle 18. bölüm hangi kanalda saat kaçta detayları ile ilgili gerçekler ortaya çıktı.

17 Ocak 2021 09:34
Arıza 18. bölüm izle ShowTV canlı yayın kesintisiz (17 Ocak Pazar)
Büyük heyecanla takip edilen dizi Arıza yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkıyor ve heyecan dorukta. Arıza yeni bölümünde Ali Rıza karakterinin başına gelenlerin anlatıldığı dizide 18. bölüm ShowTV'de televizyonda yayınlanacak. Arıza Dizinin yeni bölümünde Burak, Halide'ye bir kez daha aşkını ilan ederken Halide ve Ali Rıza'nın yakınlaşması dikkat çekiyor.

Konsorsiyumun Burak'a kestiği raconun ne olduğu ise büyük merak uyandırıyor. Arıza dizisi izle, Arıza dizisi nerede çekiliyor? Arıza dizisi yeni bölüm ile ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

Arıza Dizisi 17 Ocak 2021 Pazar günü 18. Bölüm saat 20:00'de Show TV son bölüm yayınlanacak.

ARIZA 17 OCAK PAZAR CANLI İZLE TIKLAYIN

ARIZA 16. BÖLÜMDE NE OLDU ÖZET

Ali Rıza apar topar Halide'yi hastaneye yetiştirir. Haberi alan Haşmet, kızına bir şey olursa kimseyi sağ koymayacağını söyler. Burak ise Ali Rıza'dan önce Numan'a ulaşmak ister ama başarılı olamaz çünkü Ali Rıza, Numan'ı yakalamış ve öldürmüştür.

Oğlundan bir türlü haber alamayan Fuat ise konsorsiyumu toplar, Haşmet'le Ali Rıza'nın oğlunu öldürmüş olabileceğini söyler. Ali Rıza ise toplantıya gelir ve Burak'ı Fuat'ın önüne atar çünkü Burak yaptığı her şeyi itiraf etmiştir. Bunun üzerine konsorsiyum Burak'ı idama mahkûm eder. Fuat oğlunu bu ölümden kurtarmak için bir plan yapar fakat plana sürpriz bir şekilde Ali Rıza dâhil olur.

ARIZA SON BÖLÜM KONUSU, 17. BÖLÜM ÖZET

Yeni bölümüyle Arıza son bölümü 17 Ocak Pazar günü yayınlanacak 18. bölüm ve izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Arıza son bölüm izleyiciler tarafından çok sevildi ve her haftanın sonunda yani pazar günler yeni bölüm ekranlara geliyor. Yeni bölümde bir çok ilginç detay izleyicilere aktarılacak ve Arıza dizisi yeni bölüm ne zaman saat kaca hangi kanalda detayları son bulacak.ARIZA NEREDE ÇEKİLİYOR?


Vatandaşlar tarafından ilgiyle izlenen Arıza dizisi İstanbul'da Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerde çekiliyor.ARIZA KONUSU NEDİR?

Ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza'nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide'yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza'nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide'nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir. 


ARIZA SON BÖLÜMDE NE OLDU? ARIZA GEÇEN BÖLÜM ÖZETİ

Arıza 16. bölüm Ali Rıza ve Haşmet'in restleştiği tanıtımda Halide olanların sebebini sorguluyor. Ali Rıza'yı tehdit eden Haşmet'in, Fuat'ın yanına gitmesi dikkat çekerken Fuat, Ali Rıza ve Muzaffer'in sırrını öğrenmeye adım adım yaklaşıyor.ARIZA DİZİ YENİ BÖLÜM İZLEARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Daha fazla göster
yukarı ok