28 Kasım 2020 Cumartesi bugün İbo Show saat kaçta, İbo Show 3. bölüm konukları kim?

Bugün 28 Kasım 2020 Cumartesi akşamı saat 20.00'de İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu. Uzun bir aranın ardından İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu düzeldikten sonra İbrahim Tatlıses'in konuklarını ağırladığı İbo Show 3. bölüm konukları belli oldu. İbo Show yeni bölüm ile ilgili detaylar ile birlikte merak edilenler haberimizde.

28 Kasım 2020 09:37
28 Kasım 2020 Cumartesi bugün İbo Show saat kaçta, İbo Show 3. bölüm konukları kim?
İBO Şov 3. bölüm Star TV'de ekranlara gelecek. İBO Şov 2020 sezonu ile ilgili araştırmalara başlayan vatandaşlar, İBO Şov hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? İbrahim Tatlıses'in 1993 yılında başladığı İbo Show yeniden ekranlarda ve 2. bölümü ile yayınlanacak. Peki İbo Show ne zaman saat kaçta yayınlanacak? İbo Show hangi kanalda? İbo Show canlı izle, İbo Show 2020 gibi detayları merak eden vatandaşlar bulunuyor. 
İBO SHOW SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

İBO SHOW her Cumartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanacak. Bu hafta 28 Kasım 2020 Cumartesi akşamı da saat 20:00'de başlayacak.

İBO SHOW 3. BÖLÜM KONUKLARI KİM?

İbo Show yeni bölüm, 3. bölümü konukları bell oldu. İbo Show yeni bölümde konuklar 28 Kasım 2020 Cumartes itibariye, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ve Kibariye konuk oluyor.

İBO SHOW YENİ BÖLÜM SÜRPRİZ KONUK MEHMET ALİ ERBİL

İbrahim Tatlıses'in sürpriz konuğu İbo Show 3. bölümde ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil oluyor.

İBO SHOW 3. BÖLÜM CANLI İZLE, İBO SHOW YENİ BÖLÜM CANLI

İBO SHOW 3. BÖLÜM TANITIMI

İBO SHOW İLK BÖLÜM ÇOK İZLENMİŞTİ

Programın ilk bölümünde konuklar Şafak Sezer, Kutsi ve Deniz Seki'ydi. Ancak bu isimler tesadüfi olarak çağrılmadı. İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılında son konukları Deniz Seki ve Kutsi olmuştu. Elbisesi ve şarkılarıyla geceye damga vuran Sibel Can sosyal medyaya damga vurdu.

İBO SHOW 1. BÖLÜM İZLE

Milyonların özlediği 'İbo Show' 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında.. Yıllar süren hasret sona eriyor ve 'İbo Show', çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş.

Daha fazla göster
yukarı ok