Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 5-0)
MS
Tarih:
10 Ağustos 2023 Perşembe 22:00
Lig:
UEFA Avrupa Ligi
Zrinjski Mostar
6
Breidablik
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 6-2 | Zrinjski Mostar - Breidablik canlı skor burada - Maç Özeti
Zrinjski Mostar
Genel
İç saha
Dış saha
14.12.23
UEC
Aston Villa
1-1
30.11.23
UEC
Alkmaar [D]
1-0
09.11.23
UEC
Legia Warszawa [D]
2-0
26.10.23
UEC
Legia Warszawa
1-2
05.10.23
UEC
Aston Villa [D]
1-0
21.09.23
UEC
Alkmaar
4-3
31.08.23
UEL
LASK
1-1
24.08.23
UEL
LASK [D]
2-1
17.08.23
UEL
Breidablik [D]
1-0
10.08.23
UEL
Breidablik
6-2
14.12.23
UEC
Aston Villa
1-1
26.10.23
UEC
Legia Warszawa
1-2
21.09.23
UEC
Alkmaar
4-3
31.08.23
UEL
LASK
1-1
10.08.23
UEL
Breidablik
6-2
25.07.23
UCL
Slovan Bratislava
0-1
18.07.23
UCL
Urartu FC
6-6
18.08.22
UEC
Slovan Bratislava
1-0
04.08.22
UEC
Tobol Kostanay
1-0
28.07.22
UEC
KF Tirana
3-2
30.11.23
UEC
Alkmaar [D]
1-0
09.11.23
UEC
Legia Warszawa [D]
2-0
05.10.23
UEC
Aston Villa [D]
1-0
24.08.23
UEL
LASK [D]
2-1
17.08.23
UEL
Breidablik [D]
1-0
01.08.23
UCL
Slovan Bratislava [D]
2-2
11.07.23
UCL
Urartu FC [D]
0-1
25.08.22
UEC
Slovan Bratislava [D]
8-6
11.08.22
UEC
Tobol Kostanay [D]
1-1
19.07.22
UEC
KF Tirana [D]
0-1
Breidablik
Genel
İç saha
Dış saha
22.03.24
FC Köln [D]
2-2
14.12.23
UEC
Zorya [D]
4-0
30.11.23
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-2
09.11.23
UEC
Gent
2-3
26.10.23
UEC
Gent [D]
5-0
05.10.23
UEC
Zorya
0-1
21.09.23
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
3-2
31.08.23
UEC
FK Struga
1-0
24.08.23
UEC
FK Struga [D]
0-1
17.08.23
UEL
Zrinjski Mostar
1-0
30.11.23
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-2
09.11.23
UEC
Gent
2-3
05.10.23
UEC
Zorya
0-1
31.08.23
UEC
FK Struga
1-0
17.08.23
UEL
Zrinjski Mostar
1-0
25.07.23
UCL
Kopenhag
0-2
18.07.23
UCL
Shamrock Rovers
2-1
04.08.22
UEC
Başakşehir
1-3
21.07.22
UEC
Buducnost Podgorica
2-0
14.07.22
UEC
UE Santa Coloma
4-1
22.03.24
FC Köln [D]
2-2
14.12.23
UEC
Zorya [D]
4-0
26.10.23
UEC
Gent [D]
5-0
21.09.23
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
3-2
24.08.23
UEC
FK Struga [D]
0-1
10.08.23
UEL
Zrinjski Mostar [D]
6-2
02.08.23
UCL
Kopenhag [D]
6-3
11.07.23
UCL
Shamrock Rovers [D]
0-1
30.06.23
UCL
Buducnost Podgorica [D]
0-5
27.06.23
UCL
Tre Penne Galazzano [D]
1-7
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.