Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
07 Ekim 2023 Cumartesi 16:00
Lig:
1. Lig
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0
Stal Rzeszow
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-1 | TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - Stal Rzeszow canlı skor burada - Maç Özeti
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
Genel
İç saha
Dış saha
26.04.24
IL
Wisla Krakow [D]
3-1
23.04.24
IL
GKS Tychy
0-2
19.04.24
IL
Stal Rzeszow [D]
2-2
14.04.24
IL
Polonia Warszawa
1-2
05.04.24
IL
Gornik Leczna [D]
2-0
30.03.24
IL
Termalica Nieciecza
2-1
17.03.24
IL
GKS Katowice [D]
5-0
10.03.24
IL
Lechia Gdansk
1-2
03.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
28.02.24
IL
Motor Lublin
1-2
23.04.24
IL
GKS Tychy
0-2
14.04.24
IL
Polonia Warszawa
1-2
30.03.24
IL
Termalica Nieciecza
2-1
10.03.24
IL
Lechia Gdansk
1-2
28.02.24
IL
Motor Lublin
1-2
24.02.24
IL
Odra Opole
1-2
17.02.24
IL
Resovia
2-2
12.11.23
IL
Miedz Legnica
0-0
07.11.23
CUP
Pogon Szczecin
0-1
27.10.23
IL
Wisla Krakow
2-1
26.04.24
IL
Wisla Krakow [D]
3-1
19.04.24
IL
Stal Rzeszow [D]
2-2
05.04.24
IL
Gornik Leczna [D]
2-0
17.03.24
IL
GKS Katowice [D]
5-0
03.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-0
17.12.23
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-1
09.12.23
IL
Wisla Plock [D]
2-1
24.11.23
IL
Chrobry Glogow [D]
3-0
04.11.23
IL
Arka Gdynia [D]
1-0
21.10.23
IL
GKS Tychy [D]
3-0
Stal Rzeszow
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
IL
Lechia Gdansk
4-2
23.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
19.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2
12.04.24
IL
Resovia [D]
0-2
07.04.24
IL
Znicz Pruszkow
2-0
02.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-2
16.03.24
IL
Motor Lublin
2-1
09.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
2-1
01.03.24
IL
Miedz Legnica
1-3
25.02.24
IL
Arka Gdynia [D]
5-1
27.04.24
IL
Lechia Gdansk
4-2
19.04.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2
07.04.24
IL
Znicz Pruszkow
2-0
16.03.24
IL
Motor Lublin
2-1
01.03.24
IL
Miedz Legnica
1-3
18.02.24
IL
Wisla Krakow
1-2
25.11.23
IL
Gornik Leczna
3-0
05.11.23
IL
GKS Katowice
2-2
31.10.23
CUP
Puszcza Niepolomice
1-0
21.10.23
IL
Zaglebie Sosnowiec
0-0
23.04.24
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
0-1
12.04.24
IL
Resovia [D]
0-2
02.04.24
IL
Wisla Plock [D]
1-2
09.03.24
IL
Chrobry Glogow [D]
2-1
25.02.24
IL
Arka Gdynia [D]
5-1
17.12.23
IL
GKS Tychy [D]
2-0
10.12.23
IL
Odra Opole [D]
1-1
07.12.23
CUP
Wisla Krakow [D]
4-1
01.12.23
IL
Polonia Warszawa [D]
2-2
11.11.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
1-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.