Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 3-0)
MS
Tarih:
29 Temmuz 2022 Cuma 20:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Go Ahead Eagles
4
OFI Crete
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 4-1 | Go Ahead Eagles - OFI Crete canlı skor burada - Maç Özeti
Go Ahead Eagles
Genel
İç saha
Dış saha
14.04.24
ERE
FC Utrecht [D]
2-1
07.04.24
ERE
Almere
1-1
04.04.24
ERE
Ajax [D]
1-1
30.03.24
ERE
Excelsior
3-0
15.03.24
ERE
Heracles [D]
2-0
08.03.24
ERE
PSV Eindhoven
0-1
02.03.24
ERE
RKC Waalwijk
1-0
25.02.24
ERE
FC Twente [D]
3-0
17.02.24
ERE
SC Heerenveen [D]
0-2
11.02.24
ERE
PEC Zwolle
1-1
07.04.24
ERE
Almere
1-1
30.03.24
ERE
Excelsior
3-0
08.03.24
ERE
PSV Eindhoven
0-1
02.03.24
ERE
RKC Waalwijk
1-0
11.02.24
ERE
PEC Zwolle
1-1
28.01.24
ERE
NEC Nijmegen
2-2
14.01.24
ERE
Ajax
2-3
21.12.23
KNB
De Treffers
7-1
10.12.23
ERE
FC Utrecht
0-2
03.12.23
ERE
FC Twente
1-3
14.04.24
ERE
FC Utrecht [D]
2-1
04.04.24
ERE
Ajax [D]
1-1
15.03.24
ERE
Heracles [D]
2-0
25.02.24
ERE
FC Twente [D]
3-0
17.02.24
ERE
SC Heerenveen [D]
0-2
04.02.24
ERE
Vitesse [D]
0-2
21.01.24
ERE
S. Rotterdam [D]
0-2
17.01.24
KNB
NEC Nijmegen [D]
2-1
06.01.24
Mönchengladbach [D]
3-2
16.12.23
ERE
Excelsior [D]
1-1
OFI Crete
Genel
İç saha
Dış saha
13.04.24
SL1
Panserraikos FC [D]
2-2
06.04.24
SL1
PAS Giannina
4-0
30.03.24
SL1
Atromitos
0-0
16.03.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-0
03.03.24
SL1
Panathinaikos
2-2
28.02.24
SL1
NFC Volos [D]
3-1
25.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
2-2
19.02.24
SL1
Panserraikos FC
4-0
10.02.24
SL1
Olympiakos [D]
4-0
04.02.24
SL1
Kifisia FC
1-2
06.04.24
SL1
PAS Giannina
4-0
30.03.24
SL1
Atromitos
0-0
03.03.24
SL1
Panathinaikos
2-2
19.02.24
SL1
Panserraikos FC
4-0
04.02.24
SL1
Kifisia FC
1-2
23.01.24
CUP
Panetolikos
1-2
20.01.24
SL1
Panetolikos
1-0
08.01.24
SL1
Lamia
1-1
21.12.23
SL1
Asteras T.
0-2
06.12.23
CUP
Kifisia FC
3-1
13.04.24
SL1
Panserraikos FC [D]
2-2
16.03.24
SL1
Kifisia FC [D]
0-0
28.02.24
SL1
NFC Volos [D]
3-1
25.02.24
SL1
PAS Giannina [D]
2-2
10.02.24
SL1
Olympiakos [D]
4-0
31.01.24
CUP
Panetolikos [D]
3-1
28.01.24
SL1
AEK Athens [D]
3-0
17.01.24
CUP
Kifisia FC [D]
1-1
13.01.24
SL1
Atromitos [D]
1-1
03.01.24
SL1
PAOK [D]
4-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.