Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Weghorst: "Kalbimin sesini dinledim, Beşiktaş!"

Beşiktaş'ın yeni transferi Wout Weghorst, imzayı atar atmaz açıklamalarda bulundu. İşte Weghorst'un sözleri:
7
WEGHORST: "KALBİMİN SESİNİ DİNLEDİM"
Beşiktaş'ın yeni transferi Wout Weghorst, imzayı atar atmaz açıklamalarda bulundu. İşte Weghorst'un sözleri:
6
"ZAMAN ALDI AMA DEĞDİ"

Gerçekten çok mutluyum, çok memnunum. Stadyuma az önce geldim. İlk defa gördüm stadı. Her şey çok güzel. Biraz zaman aldı ama buna değdi. Gerçekten her şey çok güzel.

5
"TARAFTARLARIN ETKİSİ OLDU"

Taraftarların bu ilgisi kararımda etkili oldu. Sürekli mesaj gönderdiler. Hollanda'daki evime formalar, atkılar geldi. Benimle iletişim halinde kaldılar. Onların bu kararda etkisi oldu. İstendiğim, özel hissedebileceğimi hissettirdiler. Kararımda ciddi bir etkisi oldu.

4
"KALBİMİN SESİNİ DİNLEDİM"

Geçmişte Beşiktaş'ta oynamış oyuncularla temaslarım oldu. Kulüple ilgili her şeyi internetteki farklı yerlerde, YouTube'da gördüm. Kalbimin sesi daha önemliydi. Doğru bir karar olduğunu söyledi. Bugüne kadar hep böyle karar verdim. Her şeyden önemlisi buydu.

3
"10 NUMARA GİYECEĞİM"

10 numaralı formayı giyeceğim.

2
"BÜTÜN HAYAT HİKAYEM DÖVMELERİMDE"

Kolumda bütün hayat hikayem, hayata bakış açım var. Çocuklarımla, ailemle ilgili şeyler var. İnançlı bir insanım. Hayatımı kollarımda toplamış oldum. Her şeyi görebilirsiniz.

1
"BAŞARILI OLURSAK..."

Beşiktaş ile ilgili bir dövme yaptırmam için çok başarılı olmamız lazım. Çok başarılı olursak Beşiktaş ile ilgili bir dövme yaptırabilirim.