Arama Logo

Vitor Pereira: "Kazanmak zorundayız, mazeretimiz olamaz"

Son iki maçta 5 puan kaybeden Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, Giresunspor karşılaşması öncesine oyuncularını galibiyet için uyardı. Portekizli teknik adam, "Hem rakip hem de bizim için bu mücadele büyük önem kazandı. Hiçbir mazeretin arkasına saklanmayacağız. Şampiyonluk hedefi için kazanmak zorundayız" dedi.
5
YÜKSELİŞ SONA ERDİ

Sezona iyi başlayıp ilk 3 maçını gol yemeden kazanan Fenerbahçe'nin yükselişi Milli ara sonrası iç sahada öne geçip 1-1 berabere kaldığı Sivasspor mücadelesinde sona ermişti.

4
PEREIRA'DAN TAKIMA UYARI

Pazar günü de Başakşehir'e deplasmanda 2-0 yenilen Sarı- Lacivertliler'de teknik direktör Vitor Pereira, bugün oynayacakları Giresunspor maçı öncesinde oyuncularına 3 puan uyarısında bulundu.

3
"MAZERETİMİZ OLAMAZ!"
Puan kayıplarına rağmen takımın ortaya koyduğu kazanma azminden mutlu olduğunu ifade eden Portekizli çalıştırıcı, "Milli ara, sakatlıklar ve şanssızlıklar gibi hiçbir mazeretin arkasına saklanmayacağız" dedi.
2
"KAZANMAK ZORUNDAYIZ"

Sezon başında gelen kayıplardan dersler çıkarıp hataları en aza indirmeleri gerektiğini sözlerine ekleyen 53 yaşındaki teknik adam yaptığı konuşmada, "Yoğun maç trafiğini kaldıracak kadro yapımız var. Yenilerin uyum sorunu üzerinde yoğunlaştık. Giresunspor maçı hem rakip hem de bizim açımızdan büyük önem kazandı. Günü 3 puanla kapatıp, şampiyonluk hedefine kayıpsız bir şekilde yürümek istiyoruz. Hedeften sapmamak için kazanmak zorundayız" ifadelerini kullandı. (Fanatik)

1
İŞTE FENERBAHÇE'NİN MUHTEMEL GİRESUN 11'İ