Sporx Extra Arama Logo

Victoria's Secret meleği koronavirüse yakalandı
8
HASTANEYE KALDIRILDI
Victoria's Secret için yaptığı çalışmalarla tanınan İngiliz model Alexina Graham, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
7
ÜLKESİNE DÖNMÜŞTÜ

Firma ile çalışan ilk kızıl saçlı model olarak tanınan 30 yaşındaki Graham, salgın nedeniyle bütün planlarını iptal etmiş ve ABD'den ülkesi İngiltere'ye dönerek sosyal izolasyona girmişti.

6
KIZ KARDEŞİNİN YANINA GİTTİ

Graham, daha önce yaptığı bir sosyal medya paylaşımında İngiltere'de Nottinghamshire'da yaşayan kız kardeşinin yanına gittiğini belirtmişti.

5
YALNIZ KALMAK İSTEMEDİM

Graham "Aslında New York'ta yaşıyorum ama bu günleri yalnız geçirmek istemedim" demişti. Fakat daha sonra coronavirüs semptomları gösterince hastaneye kaldırıldı.

4
ZEHİRLENDİM SANDIM

ABD'nin New York kentinde yaşayan ancak karantina döneminde yalnız kalmamak için İngiltere'deki kız kardeşinin yanına giden Alexina Graham, zor günler geçirdiğini söyledi. Model semptomların başladığı ilk gün zehirlendiğini sandığını anlattı.

3
İLK GÜN ÇOK KUSTUM

Model, ilk gün birçok defa kustuğunu anlattı. Graham "Korkunçtu. İlk gün birçok kez kustum" diye anlattı. Ertesi gün ateşinin çıktığını ve nefes darlığı yaşamaya başladığını anlattı.

2
KONUŞMA YETENEĞİMİ KAYBETTİM

Yükselen ateş yüzünden sersem gibi olduğunu anlatan Graham "Konuşma yeteneğimi kaybettim, doğru düzgün bir cümle bir kuramıyordum. Çünkü ciğerlerim buna izin vermiyordu" diye anlatmayı sürdürdü.

1
TEK BAŞIMA BANYOYA GİDEMEDİM
Evindeyken banyoya yalnız başına gidip gelemediğini söyleyen Alexina Graham "Yemek yemek bile acı vericiydi" diye anlattı.