Sporx Extra Arama Logo

Victor Moses: "Beni Comolli ve Ali Koç getirdi!"
10

"BENİ COMOLLI VE KOÇ GETİRDİ"

Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde Chelsea'den 1,5 yıllık kiralık olarak kadrosuna kattığı Victor Moses, sarı-lacivertli kulübün resmi Youtube hesabına samimi bir röportaj verdi.

9

"BU ÜLKEDE HERKES TUTKULU"

"Açık olmak gerekirse; Türk Ligi büyük bir lig. Türk Ligi hakkında videolar izledim. Herkes çok tutkulu. Bu ülkede futbolu çok seviyorlar."
8

"BURAYI TAVSİYE EDENLER OLDU"

"Herkes futbolcuları konuşuyor. Aslında buraya gelmeden önce bir kaç oyuncu ile konuştum. Tavsiye edenler oldu. Benim için çok iyi bir tecrübe olacak."

7

"GÜZEL OLACAK"

"Daha yeni vardım ve iner inmez güzel duygular hissettim. Güzel olacak ve İstanbul güzel bir şehir."

6

"KULÜBÜN NE KADAR İYİ OLDUĞUNU KONUŞTUK"

"Evet, aslında kulübün ne kadar iyi olduğunu, bunun gibi şeyler konuştuk. Büyük bir kulüp olduğunu, geçmişte oynayan oyunculardan ve ne kadar büyük isimlerin oynadığı konusunda konuşmalar oldu."

5

"EMENIKE İLE KONUŞTUM"

"Hatta bir iki Nijeryalı oyuncu ile de konuştum, Emenike gibi. Kulüp hakkında olumlu konuştular. Kulübün tarihi mükemmel ve burada olmaktan mutluyum."
4

"İDOLÜM ZIDANE"

"İdolüm Zidane, o büyük bir oyuncuydu. Sahdaki hareketleri, oynama şekli daha rahattı ve topla oynarken kendinden emindi."

3

"FUTBOLU SEVİYORUM"

"Futbol oyun. sadece oyunu seviyorum. Futbol oyununu seviyorum."

2

"GELMEMDE COMOLLI'NİN PAYI BÜYÜK"

"Benim buraya gelmemde Damien'in (Comolli) payı büyük. Başkana ve Damien'a teşekkür etmek istiyorum. Evet, evet harika birisi, bana bazı şeyler gösterdi."
1

"BAŞKAN BENİ ÇOK İSTEDİ"

"Başkanla uzunca her şeyin iyi olacağı, gelirsem güzel olacağı gibi şeyler konuştuk. Kulüp başkanı ile konuşmak güzel. O benim buraya gelmemi istedi. Buradayım. Buraya gelmeyi istedim. Yapabileceğimin en iyisini yapıp Fenerbahçe'yi mutlu etmek istiyorum."